Mustafa Cengiz'den Tarihi Adım

Mustafa Cengiz'den Tarihi Adım

Mustafa Cengiz’den Tarihi Adım


Yıllardır süre gelen atışmaların yerini şimdi dostluk rüzgarlarına bırakmış olması, tüm futbol severlerin arzu ettiği bir durum. Özelikle de ülkenin en köklü iki takımının bir araya gelmesi ve maç öncesi yemek yemesi son derece önemli bir adım olacak. Dev derbi öncesi Galatasaray kulübü başkanı Mustafa Cengiz, Ali Koç’a yemek davetinde bulmaya hazırlanıyor. Kurulan dostluk havasının sürdürülmesi ve daha da pekiştirilmesi için adım atılmaya hazırlanıyor. Bu teklifin kabul edilmesi halinde ise yıllar sonra bir ilk gerçekleşmiş olacak. Yani barış rüzgarları etkili bir şekilde esmiş olacak.

90 Dakika Maçı Yan Yana İzleyebilirler


Zorlu ve heyecan verici maç öncesi birbirinden önemli adımlar gelmeye devam ediyor. Takımların hazırlığı ara vermeden sürerken, en iyi birleşmelerin yaşanması içinde çalışmalar sürüyor. Galatasaray yönetimi ev sahibi ekip olarak misafir takımın başkanına böyle bir daveti bulunması halinde ve kabul görmesi durumunda uzun yıllardır yaşanmayan bir gelişme yaşanmış olacak. Aynı zamanda bu gelişmelerin taraftarın üzerinde de olumlu etki bırakacağını söylemek mümkün. Süperbetin ile tüm bu anlara ortak olabilirsiniz. Dopdolu maç yayınlarını kaçırmak istemeyeceksiniz. Zorlu maç öncesi atılan adımların havanın yumuşamasına olan etkisi de yüksek olacak.

Çekişmeli Maçta Bolca Pozisyon Bekleniyor


Kaçırılmayacak maç heyecanı için yapılacak olanlar son derece etkili olacak. İki takımda sahadan galibiyetle ayrılmak için büyük emek verecek. İki takımda da sorunların olmasına rağmen atılacak olan adımların önemli olduğunu belirtelim. 90 dakika boyunca bir yandan dostluk havası eserken, diğer yandan ise kazanmak için çok önemli bir mücadele veriliyor olacak. Sizlerde bu kaliteli anları naklen ve kesintisiz bir şekilde takip edebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER