Mukuloglu Ticaret

Mukuloglu Ticaret
Uzun yıllardan beri faaliyet gösteren firmamız İstanbul' da ikinci el eşya alanlar konusunda uzman bir kadroya sahiptir. Her işte olduğu gibi ikinci el eşya satmak riskli bir iştir. Firmamız uzman kadrosu ve teknik personelleri ile ikinci el eşya alan yerler arasında hızla ilerlemektedir. Firmamıza mukulogluticaret.com internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, istediğiniz bilgileri görüntüleyebilirsiniz. İstanbul genelinde birçok bayimiz bulunmaktadır. Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar alt başlıklı yazımızda tüm bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Eşya Alıp Satmak

Firmamızla iletişime geçtiğiniz de hızlı bir şekilde hizmet alabileceksiniz. 2. el eşya alanlar arasında seçim yaparken etrafa zarar vermeyen ve hızlı hizmet sunan Mukuloğlu Ticareti seçmelisiniz.

Firmamızın Sağladığı Kolaylıklar

Firmamıza günün her saatinde ulaşabilirsiniz. İster telefonla ister Whatsapp üzerinden iletişime geçerek almak ya da satmak istediğiniz eşyalarınızla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilir ve bilgi paylaşımı yapabilirsiniz Belirtmiş olduğunuz adrese firma aracımızla ulaşıp eşyalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde alıyoruz. Uzman ekibimiz ve profesyonel, güler yüzlü kadromuz siz elinizi sürmeden eşyalarınızı alır ve bütün işlemleri tamamlar. Bütün montaj işlemleri firmamız tarafından itinalı ve dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. İkinci el eşyalarınız için mutlaka firmamızı ziyaret etmelisiniz. Her konuda size yardımcı olarak anahtar teslim işler yapan firmamız uzun yıllar daha bu işi yaparak ilerlemektedir. Müşteri memnuniyeti firmamız için çok önemlidir. Firmamız Mukuloglu ticareti tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

mukulogluticaret.com
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER