Mobilet'in Biletin Benden Projesiyle Bir Kişinin Hayalini Gerçekleştir!

Mobilet'in Biletin Benden Projesiyle Bir Kişinin Hayalini Gerçekleştir!
“Çık Dışarıya” sloganıyla herkesi hayatı keşfetmeye çağıran Mobilet, kısıtlı olanaklara sahip bireyler için Biletin Benden projesini hayata geçiriyor.

6 Temmuz 2018 tarihinden itibaren Mobilet üyeleri, toplumda fırsat eşitliği yaratan; kültürel, eğitimsel ve sosyal gelişimi destekleyen programlar oluşturan sivil toplum kuruluşları aracılığıyla bilet hediye edebilecek.

Sosyal keşif, planlama ve paylaşım sağlayan mobil bilet platformu Mobilet; üyeler, etkinlik düzenleyenler ve sivil toplum kuruluşları arasında bir köprü görevi üstlenerek kültürel ve sosyal deneyimlerle bireylerin ufkunu genişletmeyi ve yaşamlarını zenginleştirmeyi hedefliyor.

Biletin Benden projesiyle ilgili detaylı bilgiye biletinbenden.mobilet.com ve ZUBİZU’dan ulaşılabiliyor. Aynı zamanda Mobilet’te öne çıkan etkinliklerin tüm detaylarına ZUBİZU’dan erişilebiliyor.

Proje Hakkında

Biletin Benden projesi (“Biletin Benden”), Mobilet ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının (STK) iş birliği ile kültürel etkinliklere katılma imkânı bulamayan kişilerin sosyal kültürel hayata katılımını artırma amacıyla başlatılmıştır.

Biletin Benden Projesi kapsamına giren etkinliklerde, üyeler Mobilet’in anlaşmalı olduğu STK’lardan birini seçerek, istedikleri kuruluşa bilet transfer edebileceklerdir. Üyeler tarafından transfer edilmek istenen bilet/ler seçilerek, ilgili STK adına açılan hesaba doğrudan aktarılabilecektir. Mobilet, bilet hediye etmek isteyen tüm kullanıcılar için aracı platform olarak yer aldığı projeye Habitat Derneği ve Toplum Gönüllüleri Vakfı iş birlikleriyle başlamış olup, ilerleyen zamanda STK portföyünü genişletmeyi amaçlamaktadır.

Biletin Benden Nasıl Kullanılır?

Email adresi ya da Facebook hesabınızla Mobilet’e üye olun.
Biletin Benden kapsamında olan etkinliklerden birini seçin ve aktarmak üzere bilet satın alın.
Satın alma işleminden sonra Mobilet Cüzdan’ınızda bulunan biletinizi “Biletin Benden” linkini tıklayarak dilediğiniz STK’yı seçerek transfer edin.
Etkinlik tarihinden 24 saat önceye kadar dilediğiniz sayıda bilet transfer edebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER