Mitroglou Terim’den Geçerli Notu Alamadı

Mitroglou Terim’den Geçerli Notu Alamadı

Mitroglou Terim’den Geçerli Notu Alamadı

Galatasaray kulübünde golcü krizi belirsizliğini korumaya devam ediyor. Sezon başından bu an süre gelen sıkıntılı dönemin halen son bulmamış olması da teknik heyet için zor durumları beraberinde getiriyor. Büyük heyecana sahne olması beklenen karşılaşmaların oldukça etkili olacağını belirtelim. Devre arasında bu bölgeye yapılan iki transfer olmasına rağmen hale istediğini alamayan bir teknik heyet var. Durumu hiç beğenmeyen ekibin çalışmaları ise hız kazanıyor. Diagne ve Mitroglou performansı ile isteneni vermekten uzak bir görüntü çizdi. Buda dikkatlerden kaçmadı.

Son Dakika Golü Oyuncuyu Kurtarmadı

Akhisarspor ile oynan karşılaşmanın son dakikasında golü getiren isim olan Mitroglou, vizeyi yine alamadı. Genel olarak performansından memnun kalınamayan isim as formaya sahip olabilmek için biraz daha beklemek zorunda kalacak. Terim iyileşmesi halinde ilk tercih olarak Diagne ismini kullanmaya devam edecek. Sahada ondan daha çok şey bekleyen teknik adamın kararlarının ne sonuçlar getireceği de merakla bekleniyor. Özellikle de Erzurumspor karşılaşması forvet hattı için kritik bir sınav olacak. Bu anlar ise Queenbet ile eşsiz güzellikle barındırıyor. Şampiyonluk yarışı içinde çok kıymetli olan mücadeleden alınacak olan sonuç ve gösterilen performanslar birçok açıdan önem arz ediyor.

Şampiyonluk İçin Çekişme Devam Ediyor

Forvetler konusunda istediğini alamayan bir Terim olsa da ortaya çıkardığı kadro ile sonuçları almayı başarıyor. Orta sahadan gelen katkıların alınan zaferlerde büyük önem taştığını da belirtelim. Büyük heyecanın yaşanacağı anlarda heyecan tavan yapacak. Sahaya çıkacak olan oyuncular ilk olarak şampiyonluk ardından ise formalarını korumak için mücadele edecekler. Alınacak olan her sonuç büyük önem taşırken, bu anlara uzak kalmak istemeyeceksiniz. Büyük heyecan ilginizi çekecek olan özellikler barındırıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER