Mini Etek

Mini Etek

Mini Etek

Bir rivayete göre normal boy olarak tanımlanan bir eteğin ütülenirken yanması sonucu ortaya çıktığı söylenen mini etek her zamanın moda akımında yerini almıştır. Özellikle genç kadınların tutkusu olan bu zamansız şirin etekler, giyildiğinde özgüvenin bir simgesi olarak da görülmektedir. Zira kendine güvenen, neşeli, özgür ruhlu kadınlar tarafından tercih edildiğine inanılmaktadır.

Yaz kış giyilebilen mini etekler, soğuk havalar için kalın kumaşlardan, sıcak havalar için ince kumaşlardan üretilmektedir. Jean kumaştan olanlar yaz kış giyilebilmektedir. Özel toplantılar ve davetlerde, iş hayatında, resmi ortamlarda da tercih edilmektedir. Genç kadınlar için ayrıcalıklı ve iddialı bir giysidir. Son dönemde çiçekli ve uçuşan kumaşlardan olanları oldukça ilgi görmektedir.

Mini Etek Giyenler Nelere Dikkat Etmeli

Giymesi cesaret isteyen mini etek tercih edildiğinde, vücut yapısı önemlidir. Her beden tipine uygun bir tercih değildir. Tatil yerleri haricinde günlük hayatta süper mini modellerin giyilmesi uygun görülmemektedir. Mini etekler hareket kısıtlılığı sağladığı için duruş, oturuş gibi konulara daha çok dikkat etmek gerekmektedir. Birbirinden şık ve güzel modelleri incelemek ve satın almak için; https://www.robin.com.tr/kadin-etek  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                            

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk