Milyonlarca Kişi Spotify'ın Premium Özelliklerini Ücretsiz Kullanıyor!

Milyonlarca Kişi Spotify'ın Premium Özelliklerini Ücretsiz Kullanıyor!

Online müzik servisi olan Spotify son açıklamasında 2 milyon kullanıcısının ücret ödemeden premium özelliklerini kullandığını açıkladı.

Online müzik sektörünün lideri olan Spotify toplamda 157 milyondan fazla üyesinin bulunduğunu ancak bu üyelerinin 86 milyon aşkınının ücretsiz hesaplara sahip olduğunu açıkladı. Spotify’da ücretsiz hesabı bulunan 86 milyon kişinin çeşitli kısıtlamalar ve reklamlar sayesinde ücretsiz müzikler dinleyebildiğini belirten Spotify bu 2 milyon ücretsiz kullanıcının reklam ve kısıtlama olmadan çeşitli yollarla herhangi bir ücret vermeden ücretsiz bir şekilde premium özellikleri kullandığını açıkladı.

Ücretsiz bir şekilde Romabet premium özelliklerden yararlanan kullanıcıların sayılarının her geçen gün arttığını belirten Spotify bu kullanıcılar için şimdilik herhangi bir şey yapmaması da bir hayli şaşırtıcı. Geçirdiği zor günlerle bilinen ve bu sebeple gündeme gelen Spotify’da mali durum her geçen gün daha da kötüye giderken pek çok kullanıcının ücretsiz bir şekilde premium özellikleri kullanması Spotify’ın sunularını da gereksiz yere yoruyor ve gerçek premium kullanıcılarının hak ettiği hizmeti alamamasına neden olan bu durum Spotify’ı da zarara uğratıyor.

Premium üyelik alan tüm kullanıcılarından özür dileyen Spotify bu durumu bir an önce çözeceğini ve mali sıkıntıları da bir an önce aşacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2018, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER