Metin2 Yang

Metin2 Yang

Metin2 Yang

Metin2 Yang

İlk olarak 2005 yılında Kore’de yayınlanmaya başlayan oyun bir yıl sonra el değiştirerek 17 dilde oynatılmaya başlandı. Metin2 yang oyunda geçerli para birimi olup oyunda zırh ve silah gibi eşyaların alınması için kullanılır.

Metin2 Yang Nedir?

Metin2 yang oyunda kullanılan resmi paradır. Oyuncular bu ejder paraları şehirde canavar keserek kazanabilir. Oyun içi ticaret tüm oyuncular tarafından yang ismi verilen parayla sağlanır. Eşya satın alırken, marketten ürün satın alırken veya eşyanın yükseltilmesi için kullanılır. Yang parası kazanmakta zorlanıyorsanız yang satın alabilirsiniz. Metin2 oyununda oyuncunuzun güçlenmesi ve mücadelelerinde başarı kazanmak içim Yang dolaylı olarak etkilidir. Dilediğiniz kadar Metin2 yang parasını kredi kartı, banka havalesi, EFT ve diğer ödeme seçenekleri ile satın alarak oyunda kullanabilirsiniz.

Metin2 Yang Nasıl Kazanılır?

Metin2 yang kazanmak için iki temel yol vardır. Bu yöntemler:

  • Şehrin içerisinde karşılaştığınız bütün canavarları keserek canavar öldükten sonra çıkan yang paralarını toplamak.

Bu yöntem en bilindik yan toplama yöntemidir. Seviye arttıkça canavarlar güçlenir ve kesmek zor olacağından para biriktirmek her zaman kolay değildir.

  • Görevlerinizi yerine getirerek görev karşılığında yang kazanmak.

Oyun içerisinde NFC görevleri bulunur. Görevlerin zorluk derecesine göre yang miktarı artar veya azalır. Görev yerine getirildikten sonra hesaba yang parası yüklenir.

Bu iki yöntemde yang kazanmak için uygulanırken kısa sürede çok paraya sahip olarak oyunda güçlendirmeler yapmak istiyorsanız yang satın alabilirsiniz.

Metin2 Yang Nasıl Satın Alınır?

Metin2 yang satın alarak dilediğiniz kadar oyun parasını hesabınıza aktarabilirsiniz. Dilerseniz yang parasını won’a won’u ise yang’a dönüştürebilirsiniz. Metin2 yang fiyatları haftalık olarak güncellenir. Satış sitesine girerek almak istediğiniz yang miktarını yazdıktan sonra karakterinizin adını eksiksiz yazarak ödeme yaptıktan sonra teslimat noktasına giderek hesabınıza aktarabilirsiniz.

Gardiyan yanı, 1. Köy, Mavi bayrak ve CH4 gibi teslimat noktaları bulunur. Satın alırken dilediğiniz teslimat noktasını seçebilirsiniz. Ödeme gerçekleştirildikten sonra gereken bilgiler verilir ve kısa sürede yang satın alınan kişiye güvenli bir şekilde aktarılır. Oyunda çok fazla zaman harcayarak yang biriktirerek güçlenmek yerine güçlenen oyuncunuz ile zaferler kazanarak oyun keyfini arttırabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER