Metin2 Yang Alımı ve Siteye Yang Satışı

Metin2 Yang Alımı ve  Siteye Yang Satışı

Metin2 oyun severler hesaplarını en iyi şekilde kullandıkları zaman hesapları üzerinden para kazanma şansını yakalayabilmektedirler. Metin2 siteye yang sat seçeneği ile hesaplarında bulunan yangları ilgili sitelerin destek ekibiyle iletişime geçerek siteye satabilirler.

Bakiye üyelik hesabına anında eklenmektedir. Hesap sahibi, yüklenen bakiyeyi ister nakit olarak hesabından çekebilir ister oyun içerisinde alışveriş yapılabilir.

Metin2 Yang Siteye Nasıl Satılır?

Metin2 siteye yang sat işlemi için yapılması gerekenler oldukça basittir. Oyun sitelerinden kolay bir şekilde Metin2 yang satın alma işlemi gibi oyunda bulunan yangları siteye satmakta mümkündür.

Siteye yang satabilmek için öncelikle canlı destek üzerinden müşteri temsilcisiyle görüşme sağlanması gerekmektedir. Müşteri temsilcisine satılmak istenilen server ve miktarı belirtilmelidir. Temsilcinin uygun görmesinin ardından site üzerinden satılmak istenilen server seçilerek miktarının yazılıp satışının geçilmesi gerekir. Bakiye hesaba anında yüklenilir.

Bazı sitelerde ise satış işlemi biraz daha farklı olabilmektedir. Satış işlemi yapılacağı zaman Metin2 siteye yang sat bölümünden satılacak olan yang veya wonun miktarı, hesap ıd şifresi belirlenerek satış tamamlanır. Ardından site yetkilileri farklı ıp adreslerinden hesaba giriş yaparak satış geçilen adeti hesaptan alarak bakiyeyi onaylamaktadırlar.

Bakiye Banka Hesabına Aktarılabilir Mi?

Metin2 siteye yang sat işleminin ardından hesaba yüklenen bakiyeler çekilebilir bakiye olarak eklenmektedir. Bu şekilde olmasının sebebi ise ister banka hesabından eklenen miktar nakit olarak çekilebilir istenilirse de site üzerinden ürün alışverişi yapılabilir.

Oyunda bulunan bakiye çek işlemleri tüm Türkiye bankalarında geçerlidir. Hesaba eklenen bakiye profilde bulunan bakiyemi nakite çevir bölümünden banka hesabına aktarılabilir.

Metin2 Yang Nedir?

Yang, Metin2 oyunda kullanılan para birimidir. Oyun içerisinde yang kazanmanın pek çok yolu vardır. Fakat yang kazanmanın en kolay yolu canavarları keserek yok etmektir. Aynı zamanda oyunda tanımlanan bazı görev listeleri vardır. Bu listelerin tamamlanması ile de yang kazanılabilir. Bir diğer yol ise oyunun içinde elde edilen nesneleri pazar kurup diğer oyunculara satmaktır. Fakat bunlar uzun vadeli olan görevlerdir. Yang kazanmanın en basit ve hızlı yolu online olarak web site üzerinden Metin2 yang satın almaktır.  

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Yalçın
Mustafa Yalçın - 4 yıl Önce

gayet mantıklı

SIRADAKİ HABER