Mersin Kıbrıs feribot yolculuğu

Mersin Kıbrıs feribot yolculuğu için düzenlenen seferlerde Filo denizcilik Ltd. Şti isterseniz sizlere açık havada yolculuk yapma fırsatı veriyorlar.

Mersin Kıbrıs feribot yolculuğu

Tatil planı yaptınız ve bu tatilinizi Kıbrıs’ta geçirmeye karar verdiğinizde yolculuğunuzu feribotla yapabilirsiniz. Sizleri Türkiye ile Kıbrıs arasında feribot yolculuğu imkanını filo denizlik firması sağlıyor. Firma iki ülke arasında yaptığı günlük feribot seferleri ile binlerce kişinin iki ülke arasında seyahat etmesini sağlıyorlar. Mersin Taşucu limanından feribota biniyor ve Girne’ye iniyorsunuz. Dönüş içinde aynı güzergahı kullanabiliyorsunuz. Denizcilik sektöründe güvenilir hizmet vermeye çalışan Filo Denizcilik Ltd. Şti. yolcu ve yük taşımacılığı hizmetlerinde profesyonel davranmaya, tüm hizmetlerinde güvenilir olmaya çalışıyor. Ülkemizde binlerce kişi Kıbrıs’a feribot yolculuğu için bu firmayı tercih ediyor.

Kıbrıs Seferleri

Mersin Kıbrıs feribot yolculuğu için düzenlenen seferlerde Filo denizcilik Ltd. Şti isterseniz sizlere açık havada yolculuk yapma fırsatı veriyorlar. Düzenledikleri karşılıklı feribot seferlerinde müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için hem Girne ve Magosa hem de Mersin ve Taşucu limanlarındaki irtibat telefonları ile destek hizmetleri veriyorlar. Limanlardan feribota aracınız ile birlikte binebiliyor ve yolculuğunuzu yaparak aracınızı diğer ülkede de kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Kıbrıs’a Bilet

Türkiye’den Kıbrıs’a ya da Kıbrıs’tan Türkiye’ye hangi amaçla gitmek isterseniz isteyin, filo denizcilik firmasının sunduğu uygun fiyatlı bilet seçeneklerinden faydalanarak Kıbrıs bilet alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Filo denizcilik firması feribotları için biletlerinizi bilet satış noktalarından alabildiğiniz gibi filodenizcilik.net sitesinden online bilet satın alma işlemini yapabiliyorsunuz. Üyelik oluşturarak indirimli bilet fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Kıbrıs’a biletlerinizi tek yön, gidiş dönüş olarak alma imkanı sunuyorlar. Uzun süre kalacak olan ve yıl içerisinde dönüş tarihi kesin belli olmayan yolcular dönüş biletlerini açık olarak satın alabiliyor ve ileride uygulanacak bilet zamlarından etkilenmeden biletlerini almış olabiliyorlar.

İndirimli Avantajları

Hepimiz bir yere gideceğimiz zaman en ucuz bilet seçeneklerini değerlendirmeye çalışırız. Sizlerde Kıbrıs’a gitmek istediğinizde indirimli bilet avantajlarından faydalanabilirsiniz. Filo denizcilik firması, web sitelerine üyelik oluşturan ve Türkiye, Kıbrıs arası feribot bileti almak isteyenlere indirimli fiyat avantajları sunuyorlar. Üyeleri açık bilet aldıklarında bu biletlerini 1 yıl içerisinde kullanabiliyorlar. İndirimli fiyatlardan faydalanabilmesin için haftalık feribot seferleri takvimini de web sitesi üzerinden takip ettiriyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER