Mercedes-Benz 2018 Model Araçlarını Görücüye Çıkardı

Mercedes-Benz 2018 Model Araçlarını Görücüye Çıkardı
Mercedes'in 2004 yılında temelini attı CLS modellerinin üçüncü nesil modelleri tanıtıldı. Dört kapılı Coupe modellerinin kendilerine has görünümünü yansıtmaya çalışan firmanın görücüye çıkardığı yeni modeller oldukça ilgi topladı.

Şık bir omuz çizgisi ile birlikte dar olarak konumlandırılmış yan camları ve Greenhouse basık tasarımı geçmişinden birçok izi de beraberinde getirmiş. Yeni modellerde sert çizgiler nispeten azalırken yeni tasarım detaylarıyla CLS modelleri de Mercedes-Benz Coupe serilerine katılmış.

2018 model CLS'ler 0.26cW sürtünme katsayısı ile inanılmaz bir aerodinami yakalamış. Ortamama 7.5-7.6lt/100km yakıt tüketimi, 178-148gr/km CO2 emisyonu ile geliştirilen yeni modellerde ikisi dizel ve biri benzinli olmak üzere üç farklı seçenek sunulacak.


Mercedes-AMG Project ONE


İki kişilik spor otomobil sınıfında yer alan Mercedes-AMG Project ONE, gelişmiş ve verimli Formula 1 hibrit teknolojisini bu modelde kullanmış. Betlike Yüksek performanslı motoru tam 1000 beygir ve 350km/s maksimum hıza kadar ulaşabiliyor. Sistem birbiriyle uyum içerisinde çalışan yüksek entegrasyonlu bir adet içten yanmalı turbo benzinli motor ve toplam dört adet elektro motordan oluşuyor.

S-Serisi Cabriolet


Mercedes markasının amiral gemisi olarak bilinen S-Serisinin yeni bir üyesi olan Cabriolet, bir süre önce piyasaya sürülen lüks sedan modelinin aldığı birçok güncellemeyi üzerinde bulunduruyor. Gelişmiş sürüş destek sistemi, yeni nesil direksiyon ve geniş ekranlı kokpiti ile son derece özgün energizing konforu ve bilgi eğlence sistemleri S-Serisi Cabriolet içinde yer alıyor. OLED teknolojisinden esinlenen arka stop lambaları ile iki kişilik versiyona özel standart ekipman olarak geliyor.

Mercedes-AMG GT4


Mercedes-AMG GT4 genel olarak yarış pisti performansı ile bilinen GT R modelinden esinlenilerek üretilmiş yeni bir model olarak dikkat çekiyor. Yüksek sürüş dinamikleri ile geliştirilen AMG GT4 modeli yüksek dinamiğe sahip yepyeni bir GT modeli olarak piyasaya sunulacak. Ayarlanabilir pedallarla birlikte opsiyonel olarak sunulan kliması ile bir standart belirleyen bu otomobilin ABS ve çekiş kontrol sistemi de kişiye göre değiştirilebilir olarak kullanıma sunulmuş.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2017, 00:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER