Maske Kutu Tasarımı

Maske Kutu Tasarımı

Maske Kutu Tasarımı

Pandemi sürecinde maske kullanımının yaygınlaşması ile birlikte birçok alanda maske satışı ve maske imalatı yapılmaktadır. Birçok firma kendi içerisinde maske üretimi yaparak kendi kolileri ve kutuları içerisinde kişilere maskeleri sunar. Kendi logosunun ve firmasının ismini bulundurularak maskelerin satışa sunulması, firmanın reklam yapması açısından önemlidir. Bu konuda kendi logonuzu ve ambleminizi kutuların üstüne bastıracağınız zaman koli imalatı yapan firmalardan yardım almanız gerekir.

Birçok firma kendi içerisinde maske üretimi yaptığı gibi birçok firmada kendi içerisinde koli üretimi yapar.  Koli üretimi yapan firmalar toptan koli imalatı adı altında hizmet verir. Alanında uzman olan koli imalatı firmalarından hizmet almak için, Haay Ambalaj sitesini ziyaret ederek hizmet alabilirsiniz. Bu hizmeti veren firma, maske kolisi imalatı yaptığı için maske yapımında bulunan firmalar bu siteden yardım alabilir.

Maske Kutusu Fiyatları

Koli imalatı ve tasarımı yapan birçok firma bulunmaktadır. Her ürün için farklı tasarımlar ve farklı kutu ebatları tasarlayan firmalar vardır. Maske kutu tasarımı da bu koliler ve kutular arasında yer alır. Toptan olarak satışa sunulduğu zaman daha uygun fiyata gelen kutuların fiyatlarını her firma kendi içerisinde farklı fiyat aralıklarında belirlemektedir. Bu yüzden her firma kendi koli fiyatları ve modellerini kendisi belirlemektedir. Birçok farklı koli model ve çeşitlerini uygun fiyat kalitesi ile satın almak istediğinizde başvuracağınız ilk iş Haay Ambalaj sitesini ziyaret etmek olmalıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk