Masaj ile gelen sağlık

Masaj ile gelen sağlık
Tanem spa İstanbul Anadolu yakası ve Ümraniye'de bulunan birçok masaj çeşidi ve kişisel bakım hizmetlerinin uygulandığı bir merkezdir. Kendinizi evinizde ki kadar rahat hissederek hizmetlerimizden faydalanın. Ümraniye masaj müşteri memnuniyeti ve güveni üzerine kurulmuş ve başarıyı yakalamıştır.

Masaj ile rahatlayın

Salonumuzda klasik masaj, thai masajı, bali masajı gibi birçok çeşit profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Masaj salonu her müşterinin konforu ve hijyeni düşünülerek tasarlanmış ve ona göre dizayn edilmiştir. Salonumuzda hijyen kurallarına çok önem verilmekte olup kişisel bakım için kullanılan her malzeme düzenli aralıklarla steril edilmektedir. Ümraniye masaj salonu denilince akla ilk gelen salon olma başarısını yakalamış bulunmaktayız. İletişim numaralarımızdan bizi arayarak randevu almayı unutmayın.

Kişisel bakım için verilen hizmetler

Salonumuzda masaj ve spa hizmetlerinin dışında manikür, pedikür, cilt ve saç bakımı, ağda gibi hizmetlerimiz profesyonel bayan elemanlarımız tarafından sunulmaktadır. Tanemspa.com.tr internet sitemizi ziyaret ederek verdiğimiz hizmetler ve salonumuz hakkında bilgilere ulaşabilir ve bir fikir edinebilirsiniz. Ümraniye spa ile rahatlayın ve mutlu olun. Masaj ve kişisel bakım sonrası sizler için hazırlanan odalarımızda dinlenebilir ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Verdiğimiz her hizmette kullandığımız ürünler ve yağlar özel malzemeden üretilmiş olup insan sağlığı için yarar barındırır. Bize gözü kapalı güvenebilir ve emanet edebilirsiniz. Müşteri güveni ve memnuniyeti temel ilkemizdir.

tanemspa.com.tr
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER