Maltepe Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz

Maltepe Oto Ekspertiz Hizmetlerimiz
Maltepe oto ekspertiz olarak biz, dokuz senedir yalnızca oto ekspertiz işi yapmaktayız. Bağımsız bir biçimde araçlarınızın ön muayene ve ekspertiz hizmetlerini yapıp raporlamaktayız. Konusunda ve alanında uzman ve eğitimli son teknoloji test cihazlarımızla her markadan araçlarınızı %100 doğrulukta ve kusursuz bir şekilde ekspertiz işlemi yapmaktayız. Bu işlemi bütün detaylarıyla sizlere raporlarız. Bu raporları değerli müşterilerimize yazılı ve sözlü bir biçimde sunmaktayız. Firmamız, ikinci el araç satın alımınızda hata yapmanızı, zaman kaybetmenizi ve aracın değerinden fazla bir ücret ödemenizi önleriz. Güvenilir ve bağımsız bir ekspertiz hizmeti sunmanın yanında Maltepe oto ekspertiz olarak, full ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz testler; motor performans testi, boya kaporta testi, yanal kayma testi, lastik derinli testi, fren testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, arıza testi, OBD beyin testi ve Dyno testidir.

Yeni Teknoloji Üstün Performanslı Test Cihazlarımız

En yeni ve en gelişmiş elektronik test cihazlarımızla, %100 oranında doğru test sonuçlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Araçlarınız için oto ekspertiz hizmeti arıyorsanız, maltepeotoeksper.com sitemize tıklayabilirsiniz.

Bilgisayarlı Raporlama Hizmetimiz

Tüm test sonuçlarını, bilgisayarlı raporlamayla beraber fabrikasyon değerleri ile kıyaslıyoruz. En doğru sonuçları, müşterilerimize sözlü ve yazılı imzalı kaşeli bir şekilde aktarıyoruz. Bağımsız bir biçimde, araçlarınızın ön muayene işlemlerini ve ekspertizini yapıp tarafınıza raporluyoruz. Konusunda eğitimli ve uzman teknolojik test cihazlarıyla da, her markadan aracınızı kusursuz bir şekilde tüm detaylarıyla raporluyoruz. Firmamız, Kartal oto ekspertiz ve Maltepe araç ekspertiz alanlarında hizmet vermeye ve müşterileriyle her daim iletişimde kalmaya tüm hızıyla devam ediyor.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER