Mahmut Uslu’dan Şok Ali Koç Sözleri

Eski yönetim ile mevcut yönetim arasındaki gerginlik azalmak bilmiyor. Yapılan açıklamalar ile bu süreç tırmandırılıyor. Son olarak Mahmut Uslu, "Aziz Başkan ve yönetimi görevdeyken en büyük hatası İtalyan menajer Giuliano Terraneo’yu getirmesi oldu. Sanki Ali Koç o dönemdeki başarısızlığı görmemiş gibi gitti, ilk iş olarak Fransız Damien Comolli’yi takımın başına getirdi. İşte bizim yaptığımız hatayı yaparsan sonuç böyle olur.” sözlerini kullandı. Şimdi gelecek cevapta merak ediliyor. http://ozetkolik.com sayesinde büyük lig coşkusunu sonuna kadar yaşamaya devam edeceksiniz.

Mahmut Uslu’dan Şok Ali Koç Sözleri

Eski yönetim ile mevcut yönetim arasındaki gerginlik azalmak bilmiyor. Yapılan açıklamalar ile bu süreç tırmandırılıyor. Son olarak Mahmut Uslu, "Aziz Başkan ve yönetimi görevdeyken en büyük hatası İtalyan menajer Giuliano Terraneo’yu getirmesi oldu. Sanki Ali Koç o dönemdeki başarısızlığı görmemiş gibi gitti, ilk iş olarak Fransız Damien Comolli’yi takımın başına getirdi. İşte bizim yaptığımız hatayı yaparsan sonuç böyle olur.” sözlerini kullandı. Şimdi gelecek cevapta merak ediliyor. //ozetkolik.com sayesinde büyük lig coşkusunu sonuna kadar yaşamaya devam edeceksiniz.

Şampiyonluğun Anahtarı Ne Olmalıydı?

Mahmut Uslu takımın şuan ki durumunu şu sözlerle eleştirdi. Aynı zamanda öneriler getirdi. Şan durumun bu halde olmasından da mevcut yönetimi sorumlu tuttu. Uslu, "Hasan Çetinkaya bugüne kadar hiçbir şaibesi olmayan tertemiz bir çocuk. Hep Fenerbahçe’nin başarısı için çalıştı. Aykut Kocaman’ı da 45 gün oyaladılar ve gönderdiler. Sonuç yine hüsran. Hasan ve Aykut Hoca kalsaydı bu takım yine şampiyonluğun en güçlü adayı olurdu." Açıklamaları ile dikkatleri üzerine topladı. Büyük lig heyecanını lig tv özet ile takip etmeye devam edeceksiniz.

Yönetime Büyük Veryansın Geldi

Eski yönetici Mahmut Uslu, yönetime hakkında olan şikayetlerini de büyük bir açık yüreklilikle dile getirdi. Özellikle de basketbol konusunda söyledikleri dikkat çekti. Uslu, “Ali Koç ve ekibi gelir gelmez evime icra takibi geldi. Bilmiyoruz, haberimiz yok dediler. Ama geldi mi, geldi. Ben basketbol aşığı bir insanım. Ülker Sports Arena kurulduğundan beri 4 koltuğum vardı saha içinden. Bu sene vermediler 4 koltuğu. Gerekçe olarak eski yöneticilere koltuk veremiyoruz dediler. Neden? Anlaşılır gibi değil. Biz ne yaptık kardeşim?” sözleri ile sitem etti. Ancak //ozetkolik.com/mac-ozeti-izle/sampiyonlar-ligi ile devam eden heyecanı kaçırmamış olacaksınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER