Madalyon Kolye Kullanımı

Madalyon Kolye Kullanımı

Madalyon Kolye Kullanımı

Bir kadının en önemli aksesuarı kolyedir. Günlük hayatta, davette, iş hayatında giysileri süsleyen ve kadınlara zarafet katan aksesuardır. Günümüzde sadece kadınlar değil erkekler de kolyeyi aksesuar olarak kullanırlar. Giyilen giysilere veya ortama göre kolye tercihleri bulunur. Madalyon kolye Boyna zincirle birlikte takılan, değerli metal veya madenlerden yapılmış, kapaklı olup açılıp kapanabilen her türlü kolyelerdir.

Madalyon Kolye Özellikleri Nelerdir?

Kadınların günlük hayatlarında sık sık kullandıkları madalyon kolye tasarımları, farklı model seçeneği bulunur. Madalyon kolye genellikle el yapımı olarak tasarlanır. Kolyenin bileşenlerinde doğal taşlar kullanılır. Ayrıca tasarımında içine resim konabilen modellerde bulunuyor. Madalyon kolye tasarımında tasarımcılar minimal detaylarla önem vermişlerdir. Madalyon kolye kadınlar için, spor ve klasik kullanımlar için tasarlanmıştır

Madalyon Kolye İşçilik Özellikleri

Madalyon kolyeler işçiliğinde kolyenin tasarımı zincirleri pirinç üzeri altın kaplama şeklinde olarak yapılmıştır. Kolye tasarımında doğal taş kullanıldığından renk, şekil ve boyutta farklılıklar bulunur. Madalyon kolyesi ürünlerinde yapısında baz materyali pirinç, zamak ve bakır kullanılmıştır. Asla yapımında Nikel kullanılmamıştır altın ve gümüş kaplama olarak üretilmişlerdir.

Kolye çeşitlerinde bazı yarı değerli taşlar kullanılmıştır. Bunlar, su incisi, Mayorka incisi, imitasyon inci ve Swarovski kristalleridir.

Madalyon Kolye Şekil Özellikleri ve Kullanım Talimatı Nelerdir.

Kolye ürün teknik özellikleri; Uzunluğu 41, Genişliği 3, Ağırlığı ise 30,2 şeklindedir. Kolye kullanılırken ürünler asla su, parfüm, krem gibi kimyasallar yakınında bulundurulmamalıdır.

Sizlerde günlük hayatınızda veya özel günlerde madalyon kolye tercihinize göre ürün ve özellikleri hakkında https://www.shopmonreve.com/kategori/madalyon-kolye bu adresten bilgi alabilirsiniz .Ayrıca ürünlerini buradan inceleyebilir , satın alabilirsiniz ve yetkililere ulaşabilirsiniz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER