Mad Parfumeur

Mad Parfumeur

Mad Parfumeur


 

Dünyada gelişen trendleri inovatif yaklaşımlarla takip eden Mad Parfumeur tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun ürünleriyle hizmet vermektedir. Her daim yaşayan bir tasarım olmayı başaran Mad Parfumeur; insanın kimyasını harekete geçiren ürünlerin, sağlık ve hijyen şartlarına uygun olması için tüm gereklilikleri yerine getirmektedir. Uluslararası standartlarda ithal edilen hammaddeler Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın kriterlerine göre üretilmekte, hiçbir şekilde bu kriterlerden taviz verilmemektedir.

2000 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden Mad Parfumeur 2009 yılında başlattığı yeniden yapılanma süreciyle insanların stillerini tamamlayan bir unsur olarak  ‘’ Türkiye’nin parfüm markası ‘’ olma yolundadır.  Yakın bir süre içinde dünyanın tüm bölgelerinde hizmet verecek olan Mad Parfumeur, yaygın bayi ağı ile ‘’Dünyanın parfüm markası’’ olmayı hedeflemektedir.
www.madparfum.com
*
#madparfüm #parfum #açıkparfüm #özelparfüm #عطر #perfume #kokututkudur #향수 #духи #perfumecollection #perfumeasanart #perfumelove #profumo #odakokusu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER