Mac Servis Hizmeti ile Apple Ürünlerinizi Yenileyin

Mac Servis Hizmeti ile Apple Ürünlerinizi Yenileyin

Mac Servis Hizmeti ile Apple Ürünlerinizi Yenileyin

Mac Servis Hizmeti ile Apple Ürünlerinizi Yenileyin

Uzun araştırmalar sonrasında sizlerin zamanı ve parası boşa gitmesin diye apple ürünler için en iyilerden bir teknik destek hizmeti bulduk. Eğer bilgisayarlarınızda performans düşüşü yazışıyor ya da teknik arızalar yaşıyorsanız iMac Servis ile tüm sorunlarınızdan sonsuza dek kurtulabilirsiniz. O kadar maliyet ile satın aldığınız bilgisayarların sürekli arıza vermesi ne kadar can sıkıcı bir durumdur anlayan ve yaptığı işlemlere garanti veren güvenilir bir servis arıyorsanız, doğru yeri sizlere söylemek üzereyiz.

Apple Bilgisayar Servisi ve iMac Yedek Parça

Bir çok servis şikayetinizi yüzeysel dinleyerek, cihazlara geçici çözümler sunmaktadır. Devamlı birbirini takip edene sorunlar zinciri yaşamak istemiyorsanız, bu tarz yerlerden uzak durmalısınız. Çünkü bilgisayarların donanımları birbirine bağlı, birlikte çalışan uyum içerisinde bir bütündür. Bir donanımda sürekli teknik sorunlar yaşanıyorsa bu diğer donanımlar da ciddi kalıcı sorunlara yol açabilir. Laptop ya da masaüstü bilgisayar fark etmeksizin elektrik kaynağından bilgisayarların güç girişlerine giren elektrik akımı ilk güç kaynağı ya da şarj soketi aracılığı ile anakarta iletilir.

Anakarttan tüm donanımlara dağılan bu elektrik yetersizliği herhangi bir donanıma zarar verebilir. Macbook Servis bilgisayarların güç girişlerinden (güç kaynağı/power supply) başlayarak tüm donanıma detaylı test uygulayarak stres testi yapmaktadır. En ince ayrıntısına kadar yapılan testlerin sonucuna göre onarım veya yedek parça değişimi yapılmaktadır. Yapılan onarım ya da değişim işleminden sonra tekrar test yapılarak olabileceği en sağlıklı ve performanslı hali ile sahibine teslim edilir.

Apple ürünlerinizi gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz teknik destek merkezi İstanbul'un tam ortasında Şişli/Mecidiyeköy'de bulunmaktadır. Tüm semtlerden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Türkiye'nin her yerinden kargo firmaları ile iletişim adresinde yer alan adrese bilgisayarlarınızı gönderebilmektesiniz. Zaman ve paranızı boşa harcayıp aynı zamanda bilgisayarınızı zarara sokmayın. Telefon ile uzman ekiplerinden detaylı bilgi alabileceğiniz Apple Servis İstanbul şubesi ile bilgisayarlarınız yepyeni bilgisayara dönüşsün. Tüm ihtiyaçlarınız için tek bir yer yeterli, ne siz ne bilgisayarınız sağa sola gidip durmayın. Ekran değişimi, anakart onarımı ve değişimi, klavye değişimi, vb. gibi teknik hizmetlerin yanı sıra arıza tespit ile bilgisayarların herhangi bir yerinde ufak büyük tüm sorunlar tespit edilerek giderilir. Bakım ve temizlikleri yapılarak teslim edilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER