LG G7 Google Assistant İçin Özel Tuşla Gelecek

LG G7 Google Assistant İçin Özel Tuşla Gelecek

LG’nin önümüzdeki ay tanıtılacak olan yeni amiral gemi modeli LG G7 modelinde kullanılacak olan tuşun hangi sesli asistanı çalıştıracağı belli oldu. 

LG’ye yakın kaynaklar geçtiğimiz aylarda LG’nin yeni amiral gemi modeli olacak olan LG G7 ThinQ’in tıpkı Samsung Galaxy S8 modelinde olduğu gibi özel bir sesli asistan butonuyla beraber geleceğini iddia etmişlerdi. Kaynaklar bu tuşun LG’nin bir süredir üzerinde çalıştığı sesli asistanını çalıştıracağını belirtselerde ortaya çıkan son bilgilere göre bu tuş Google Assistant’ı çalıştıracak. 

2 Mayıs tarihinde tanıtılması beklenen LG’nin yeni amiral Holiganbet gemisi LG G7 ThinQ ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. LG’nin yeni amiral gemisinde kullanacağı sesli asistan butonu gelen iddialara göre Google Assistant’a hızlı erişim tuşu olacak. 

Akıllı telefon pazarında G2 modelinden sonra etkili bir model çıkartamayan LG yeni amiral gemisi LG G7 ThinQ ile bunu değiştirmek istiyor. Yapay zeka destekli telefon olacak olan LG G7 ThinQ ayrıca Google Assistant ile birlikte gelecek. 

6.1 inç büyüklüğünde çentikli bir ekrana sahip olacak olan LG G7 ThinQ 19:9 izleme oranı sunacak ve MLCD + ekran teknolojisine sahip olacak. Gücünü Qualcomm’ın Snapdragon 845 işlemcisinden alacak olan G7 ThinQ 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak. 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER