LG G4 Modeli Android 7.0 Nougat Güncellemesini Aldı

LG G4 Modeli Android 7.0 Nougat Güncellemesini Aldı
Güney Kore'li teknoloji firması LG'nin 2015 yılında piyasaya sunduğu dönemin amiral gemi modeli olan LG G4 modeline özel Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı.

LG'nin neredeyse unutulmaya yüz tutmuş olan G4 modeline sürpriz bir şekilde Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi. Öncelikle Güney Kore'de dağıtıma sunulan Nougat güncellemesi şimdilik OTA üzerinden indirime sunuldu.

LG G4 modelinin F500L, F500S ve F500K model numaralı cihazlarına özel olarak sunulan güncellemeyi manuel olarak yüklemek için cihazınızda Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Belugabahis Yazılım Güncellemesi bağlantısını takip edebilirsiniz. Güncelleme ile birlikte işletim sistemi Android 7.0 Nougat serisine yükseltilirken LG UX 5.0 ara birimi de G4 modeline ekleniyor. Ayrıca güncelleme ile birçok hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerinin de yapıldığı belirtildi.

Ülkemize G4 Modeli İçin Güncelleme Ne Zaman Gelecek?


LG G4 modeli için yayınlanan Android 7.0 Nougat güncellemesinin ülkemiz için sunulup sunulmayacağı, sunulacaksa ne zaman sunulacağı konusu şimdilik belirsiz. Ancak kısa süre içinde güncellemenin Avrupa merkezli başlayarak ülkemizde de ürün kullanıcılarına sunulacağını düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 23:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER