Led Trafo Aldım İncelemesi - www.karadoganled.com

Led Trafo Aldım İncelemesi - www.karadoganled.com


Karadoğan LED internet sitesinden bir hafta önce Led trafo aldım ve bununla ilgili düşüncelerimi yazmak istedim. Biliyorsunuz ki insanlar artık internet sitelerini araştırıp ardından alışveriş yapıyor bu nedenle bende bu siteden alışveri alacaklara rehberlik etmek amacıyla bu yazıyı hazırlıyorum şunu baştan söylemek gerekiyor n11,gittigidiyor ve hepsiburada gibi siteler özellikle elektriktronik sektöründe çok fazla kar marjı alıyor yani komisyon oranları çok yüksek bu nednele size tavsiyem ilk önce bu sitelrden ilgili firmayı bulun ardından ilgili şirketin kendi sitesine girin oradan alışveriş yapın inanın daha ucuza bulacaksınız çünki bu firmalar kendilerine yansıtılan komisyon oranını size yansıtıyor bu nedenle 10 TL’ye aldığınız ürün 13-14 tl ye geliyor size aradaki farkı büyük pazaryeri siteleri alıyor….Umarım anlatabilmişimdir…
Bnede öyle yaptım karadoganled.com sitesinden kredi kartı ile satın aldım...Ürün 2 güne geldi...
Site indirimli olması kargo ücretinin olmamasıyla beni baştan cezbetti. Yani birçok siteyi gördüm internet üzerinde ma bu site ödeme şartları, indirim yapması, kargo ücretinin İmajbet olmaması bakımından tercih nedenim oldu. Ürünü bahçedeki karanlık olan bölümü aydınlatmak için aldım. Apartmanın arka bahçesinde karanlık bir yer vardı ve orayı değerlendirmek istiyorduk. Sonra siteyi gördüm ve bu LED projektörlerden aldım.

LED Projektör Fiyatı ve Tasarrufu


Led projektörlerin fiyatları Katadoğan LED’de diğer sitelere göre daha avantajlı, çünkü indirimleri var. Bu indirimler normal ürün fiyatının yarısına yakın miktarının düşmesi demek oluyor. Ama siteden alışveriş yaparken zamanı iyi ayarlamanız gerek. Bu ayarlama olmadığında yüksek fiyattan alışveriş yapabilirsiniz. Tabi tasarruf açısından da bu projektörlerden bahsetmek gerekiyor. Tasarruf açısından büyük alanlar için en iyi kullanım yararı olan ürünlerden biri projektörler. Bunun nedeni geniş alana yayılan ışık olması ve bunun çok ekonomik şekilde yapılması. Yani bahçeye yerleştirdiğim bu projektör elektrik faturasını çok zorlamadı. Üstelik uzun süredir hiç aksama olmadan kullanabiliyorum.

Tüm led trafo ürünleri için link ;


https://www.karadoganled.com/led-trafolar

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER