Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kadık
öy lazer epilasyon merkezi, kişilerde kılı üreten kök hücrelerinin fonksiyonel özelliklerini bozarak kıl çıkma oranlarını en aza indirir. Vücut genelinde bulunan istenmeyen tüyler hem erkek hem de kadınlar tarafından rahatsız edici durumlar arasında yer alır.

Kişilerin vücutlarında yaşamış olduğu aşırı tüylenme sonrasında hormanal veya kişinin kullanmış olduğu ilaçların hormonlara etki etmesi ile birlikte ortaya çıkabilmektedir. İstenmeyen tüyler için geçmiş yıllarda ağda kullanılmış olsa da son zamanlarda teknolojinin gelişimi ile birlikte ortaya çıkan lazer epilasyon cihazları sıklıkla tercih ediliyor. Kadıköy lazer epilasyon kişilerde fazla tüy ve kıl durumlarında hızlı, pratik çözümler üretiyor.

Lazer Epilasyon Nedir?

Maltepe lazer epilasyon tarafından uygulanan; tıbbi ve estetiksel merkezlerde de sıklıkla tercih edilen lazer epilasyon, kişilerin vücutlarında psikolojiye de doğrudan etki eden istenmeyen tüylerin yok edilmesinde uygulanır. Kişilerde vücut bölgesi ayrımı yapmaksızın yapılan bu işlem, ilk uygulama öncesinde ortalama 15 gün kişilerin vücutlarına el sürmemeleri gereklidir. Böylelikle lazerden alınan verim daha belirgindir.

Kadıköy lazer epilasyon merkezi, kişilerin kıl ve tüy yapılarına göre lazer atışlarını belirler. Lazer epilasyon için belirlenen işlemin tamamlanması cilt ve tüy tipine, rengine, alanın genişliğine göre değişiklik gösterir. Kıl köklerine doğrudan etki eden ışınlar, kılların yok olmasını sağlar.

Lazer Epilasyon Nasıl Uygulanır?

Lazer epilasyon işlemlerinde kullanılan cihazlar firmalardan firmaya farklılık göstermiş olsa da uygulanan teknik aynıdır. Ataşehir lazer epilasyon cihazının başlık kısmından çıkan ışınlar, cilt yüzeyine etki ederek cildin taranmasını sağlar.

Cilt yüzeyine erişim sağlayan ışınlar, melanin ismi ile bilinen madde aracılığı ile tüyün renklenerek tutunmasında etkili olur. Yapılan bu işlem ile tüy yüzeyinde olan enerji ısı enerjisine dönüşür. İstenmeyen tüylerin bu enerji sayesinde deforme edilmesi ile birlikte kişiler, istenmeyen tüylerinden kolaylıkla kurtulurlar.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyon işlemlerinde cihaz ve firma seçimi oldukça büyük önem taşır. Alanında uzman ekip kadrosu ile hizmet veren Ataşehir lazer epilasyon merkezi, kullanmış olduğu doğru cihazlar sayesinde tüm vücut bölgelerinde işlemi yapabilir.

Ancak lazer epilasyon işlemlerinin sıklıkla yapıldığı bölgeler koltuk altı, bikini bölgesi, genital bölge, bacak bölgesi, kol bölgesi, göğüs bölgesi, sırt bölgesi, ense bölgesi, boyun bölgesi yüz bölgesi, bıyık bölgesi ve çene bölgesi olarak bilinir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon işlemlerinin kalıcı çözümler sunması, bu işlemin birçok kişi tarafından da sıklıkla araştırılmasına neden olmuştur. Lazer epilasyon işlemlerinde en çok merak edilen konuların başında fiyat bilgisi gelir. Lazer epilasyon fiyatları kişilerin tercih etmiş olduğu firmalara ve firmaların kullanmış olduğu cihaz kalitesine göre değişiklik gösterir. Maltepe lazer epilasyon merkezi fiyatları, sağlamış olduğu hizmet kalitesi ile doğrudan orantılıdır.

Lazer epilasyon fiyatlarında kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlar ile dikkat çeken bir başka firma ise Maltepe lazer epilasyon merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Alanında uzman kişiler ve profesyonel ekip kadrosu ile hizmet veren epilasyon merkezi, lazer epilasyon fiyatlarını belirlerken kişilerin kıl kökü sağlamlığını da göz önünde bulunduruyor. Ayrıca firma tarafından kişilere özel lazer epilasyon paket fiyatları da belirleniyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon işlemlerinde kişilerin kıl yapısına ve uygulamayı yapacak olan firmaya göre uygulanan teknik değişiklik gösterir. Bu anlamda lazer epilasyon işlemlerinde firmalar tarafından dört farklı teknik ile işlem yapılır. Yapılan bu işlemlerde cihazın ayarlandığı ısı miktarı farklıdır.

Maltepe lazer epilasyon merkezi ruby lazer, alexandrite lazer, diode lazer ve yag lazer olarak çok çeşiti teknikler ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Lazer epilasyon tekniklerinde lazer epilasyon cihazının başlıkları da farklılık gösterir.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER