Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon kalıcı ve sağlıklı bir uygulamadır. Lazer epilasyon yöntemi ile tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi sağlanır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Diğer tüy alma yöntemleriyle kıyaslandığında acısız ve kalıcı bir uygulamadır. Kişinin cilt tipi ve kıl yapısına bağlı olarak seans sayısı belirlenir. Lazer epilasyon uygulanan seanslar sonunda tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olur.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Epilasyon ygulaması yaptıracak olan kadınların ilk adet görme zamanına bakılır. Lazer epilasyon yaptırmak için 2 yıl boyunca düzenli bir şekilde adet görmek tavsiye edilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Bu tedavi uygun cihazlar kullanılarak  tüm vücuda uygulanabilir. Lazer epilasyon hastanelerde ve güzellik merkezlerinde yapılır.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Hızlı ve etkili sonuç veren bir yöntemdir. Seanslar tamamlandıktan sonra istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olur. Lazer epilasyon yöntemi ile kıl kökleri yakılır. Bu nedenle kılların tekrar uzaması söz konusu değildir.

Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

İşleminin uygulanacak olduğu bölgelerde kıl yapıları farklılık gösterir. Bu durum da seans sayısını etkiler. Tek uygulama ile tüm kılların yok edilmesi mümkün değildir. Kişinin kıl yapısı ve cilt tipi de seans süresini etkileyen faktörler arasındadır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Fiyatlar işlemin uygulanacağı bölgeye bağlı olarak değişkenlik gösterir. Seans süresi lazer epilasyon fiyatlarını belirleyen en önemli faktörlerden biridir.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudaklara hacim kazandırmak ve şekil vermek için yapılan bir estetik uygulamadır. Dudak dolgusu işleminde dudaklara  dolgu enjekte edilir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Bu operasyon bir tür estetik operasyondur. Dudak dolgusu dudak çevresine lokal anestezi uygulanarak yapılır.

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılır?

Bu tedavi dudaklarının şekil ve boyutundan memnun olmayan kişiler için yapılabilir.  Dudak dolgusu yaptırmak için 18 yaşından gün almış olmak gerekir.

Dudak Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

İşlemi ile dudaklara hacim ve şekil verililir. Dudak dolgusu hamileler ve birtakım deri hastalıkları olan kişilere uygulanmaz.

Hangi Durumlarda Dudak Dolgusu Yapılır?

İlerleyen yaşla birlikte ortaya çıkan dudak sarkması  dudak dolgusu işlemi ile ortadan kaldırılır. Dudak dolgusu ile dudaklara hacim ve şekil verilir.

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Tedavi ağrısız ve acısız bir işlemdir. Kolay bir şekilde uygulanabilir. Dudak dolgusu yaptıran kişiler uygulamadan hemen sonra normal hayatına geri dönebilir. Bu açıdan oldukça avantajlıdır.

Dudak Dolgusu Ne Amaçla Yapılır?

Genç yaşlarda olup da dudak şeklinden ve boyutundan memnun olmayan kişiler için yapılır. İlerleyen yaşa bağlı olarak dudaklarında sarkma meydana gelen kişiler için de dudak dolgusu işlemi yapılır.

Uygulama Sonrası Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

Bu işlemi yaptırdıktan sonra en az 24 saat boyunca egzersizden uzak durmak en iyisidir. Dudak dolgusu lokal anestezi ile yapılan bir işlem olduğu için uygulamadan sonra bir süre dinlenmek doğru olacaktır.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcıdır?

Dudak dolgularının 6 ila 12 ay arasında kalıcılığı değişir. Dudak dolgusunun kalıcılığı uygulanan yönteme göre farklılık gösterir.

Dudak Dolgusu Fiyatları

Günümüzde dudak dolgusu işlemi birçok hastanede ve güzellik merkezinde uygulanır. Dudak dolgusu fiyatları uygulanacak olan yönteme göre değişkenlik gösterir. Ayrıca işlemin yapıldığı hastane veya kliniği fiyat listesine bağlı olarak da fiyatlar değişir.

Dudak dolgusu işlemi estetik cerrahlar ya da bu konuda eğitim almış güzellik uzmanları tarafından yapılmaktadır. Dudak dolgusu fiyatları işlemi yapılacak olduğu merkezden ayrıntılı bir şekilde öğrenilebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER