La Casa De Papel Devam Edecek Mi? 3. Sezon Ne Zaman Gelecek?

La Casa De Papel Devam Edecek Mi? 3. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Uluslararası online yayın platformu olan Netflix'te yayınlanan La Casa De Papel dizisinin 2. sezonu birçok soru işareti bırakarak son buldu. Darphaneyi soyarak İspanya'dan kaçan profesör ve ekibinin dizinin 3. sezonu ile ekranlara yeniden dönüp dönmeyeceği belirsiz. Peki dizinin 3. sezonu yayınlanacak mı? İşte detaylar..

La Casa De Papel bağımlılarının 3. sezon beklentileri devam ediyor. Dizi tutkunlarının hayranı olduğu İspanyol menşeili yapım İspanya'da yayın yapan Antena 3 kanalında yayınlanırken daha sonra Netflix platformuna geçiş yapmıştı. Dizide İspanya Kraliyet Darphanesi soygunu genel olarak konu edinmişti. 2. sezonun son bölümünde bu soygun gerçekleşirken dizinin devamının gelip gelmeyeceği en merak edilen konuların başında geliyor.

La Casa De Papel 3. Sezon Yayınlanacak Mı?


İspanya'da Kraliyet Darphanesi soygununu içeren La Casa Gencobahis De Papel dizisinin finalinde Profesör ve ekibi tarafından yapılan planla başarılı bir soygun gerçekleşmişti. Soygunun ardından Raquel'in, Profesörün kendisine verdiği kartpostallardan yola çıkarak kaçtıkları koordinatlara ulaşması ve profesörü bulması ile birlikte üçüncü sezon beklentileri de bir hayli artmış oldu.Netflix'in sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda La Casa De Papel dizisinin 2. sezonunun 6 Nisan Cuma günü yayınlanacağı belirtilmişti. Dizinin tutkunlarında heyecan yaratan bu paylaşım, eski bölümün olması nedeniyle biraz hayal kırıklığına yol açmış görünüyor.

Sosyal medya üzerinde La Casa De Papel dizisinin yeni 3. sezonunun yayınlanacağı ile ilgili söylentiler dolaşadursun konu ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Bizler de merakla 3.sezonu beklemekteyiz.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2018, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER