La casa de papel 3. sezon çıkacak mı? Netflix açıkladı!

La casa de papel 3. sezon çıkacak mı? Netflix açıkladı!

Netflix’in popüler dizisi olan La Casa De Papel ülkemizde de kısa sürede en çok izlenene diziler arasına girmişti. Türk izleyiciler tarafından da büyük beğeniyle izlenen La Casa De Papel dizisinin 3. Sezonunun çekilip çekilmeyeceği belli oldu. 

İspanyol televizyonlarında yayınlanan ve akıcı konusuyla büyük beğeniyle izlenilen La Casa De Papel dizisinin yayın haklarını sonrasında Netflix almıştı. Başlangıçta iki sezon olacağı açıklanan La Casa De Papel dizisinin 3. Sezonunun gelip gelmeyeceği pek çok izleyici tarafından merak edilmişti. Geçtiğimiz haftalarda ülkemizde de yayınlanan 2. Sezonunun ardından Netflix açıklama yapmış ve dizinin 3. Sezonunun çekilmeyeceğini açıklamıştı. 

Kullanıcıların yoğun ilgisine kayıtsız kalmayan Netflix La Casa De Papel dizisinin 3. Sezonunun da çekileceğini açıkladı. 2019 yılında yayınlanacak olan La Casa De Papel dizisinin 3. Sezonu sadece Netflix’de yayınlanacak. 
Bahsegel relative; top: -22px; width: 44px;">


La ? Casa ? De ? Papel ? 3. ? Kısım ? 2019'da ? Netflix'te ?? #lacasadepapel


Netflix Türkiye (@netflixturkiye)'in paylaştığı bir gönderi ()


Netflix Türkiye’nin Instagram hesabından paylaşılan gönderide La Casa De Papel dizisinin oyuncuları “Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz… 3. Kısım geliyor. Ve sadece Netflix’te.” Açıklamasını yaptı. Video kısa sürede büyük beğeni ve yorum aldı. Gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2018, 22:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER