Kurumsal Hediye

Şüphesiz genellikle kurumsal hediye denince akla ilk gelen ürünler ofis malzemeleri oluyor. Kurumsal hediye verirken hediye ettiğiniz şirket veya kurumun hediye kabul edip etmediğinden emin olmalısınız. Bu tarz durumlarda en son isteyeceğiniz şey ortaklarınızı zor durumda bırakmak olur.

Kurumsal Hediye

Şüphesiz genellikle kurumsal hediye denince akla ilk gelen ürünler ofis malzemeleri oluyor. Kurumsal hediye verirken hediye ettiğiniz şirket veya kurumun hediye kabul edip etmediğinden emin olmalısınız. Bu tarz durumlarda en son isteyeceğiniz şey ortaklarınızı zor durumda bırakmak olur. Seçeceğiniz hediye asla borcunuzun üstünü örtmek veya karşı tarafla ileride yapılacak olan anlaşmalar için avans gibi algılayacakları kadar büyük meblağlarda olmamalıdır. Karşıdakinin kabul edemeyeceği türde değer içeren hediyeler seçmekten kaçınmalısınız. Kurumsal olan firmalarda olan birlikte çalıştığınız insanlara kişisel hediyeler almaktan uzak durmalısınız. Fakat karşıdakini iyi tanıdığınızı ve önemsediğinizi gösterecek hediyeler seçme sizi o kişiye ya da kişilere yakınlaştıracaktır. Siz de tüm kurumsal hediye ürünlerine https://www.zetacollection.com/kurumsal-hediye adresinden ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Hediye Fikirleri

Hediye alırken veya verirken iş ilişkisi içerisinde olduğunuzu unutmayın. Zira birçok kurumsal firmanın hediye konusunda kendince kuralları vardır. Bunları önceden bilmeniz ve buna göre davranmanız sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır. Hediye seçiminizde minimal ve kalitenin ön planda olduğu ürünler tercih etmelisiniz. Zira seçeceğiniz hediye sizi veya iş yerinizi temsil edecektir. Bütçenizi aşan hediyelerden de uzak durmalısınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER