Kuruluşundan Bu yana Kaliteli Bir İsim, İnci Davetiye!

Kuruluşundan Bu yana Kaliteli Bir İsim, İnci Davetiye!

Kuruluşundan Bu yana Kaliteli Bir İsim, İnci Davetiye!

Sektör içerisinde zirveye ait olanlardan biri sayılan, insanların sürekli olarak tercih ettiği İnci Davetiye oldukça köklü bir firmadır. Bu sıfatına yakışır bir biçimde de kırık yıllık olan tecrübesini en iyi hamlelerle kullanmaktadır. Geçmişten bu güne kadar izlediği çalışma prensipleri, düzen ve disiplin, firmanın ilerlemesinde oldukça etkilidir.

1978 yılında Hızır Aydın tarafından kurulduğunda henüz kendi ismini bile bulmamış olan marka, küçük bir işletme olarak var olmuş ve bünyesinde sadece kartpostal üretimi ve satışı yapılmıştır. Sonralarda ürün çeşitliliğine başvurularak devamlılığı getirilen ilerledikçe ilerleyen firma, kalitesinden ödün vermeden devam etmiş, müşterileri için ortak bir tercih olmuştur.

Seçimlerimizden Dolayı Mutlu Olmamıza Neden Olan Bir Marka!

Bizler için en kıymetli dönemlerden olan düğün arifesinde düğün davetiyesi seçimi de bizim için oldukça önemli bir detaydır. Bunun yanı sıra, elbette seçimlerimizde de etkisi olan faktörler bulunmaktadır. Örnek olarak gittiğimiz firmanın davetiyeler için sunduğu çeşitlilik durumu ve fiyatlandırması seçimlerimizi büyük bir şekilde etkilemektedir ve bizler, bütçemiz yeterli değilse çoğunlukla bu kısımda istediğimizi değil de yeterli olanı seçme yönüne gideriz.

Elbette bunu önlemenin yolu de sektörün diğer seçeneklerini takip etmektir. İnci Davetiye sizlere yüzlerce davetiye çeşitliliği sunarken, aynı zamanda da her tarza uygun olanı bulabilme imkanı da vermektedir ve tüm bu iyi yönlere rağmen fiyatlandırma kısmında da yumuşak davranmaktadır.

Mutluluğunuzu Katlama Kısmında Etkili Bir Marka, İnci Davetiye!

Beğendiğiniz ürünleri almak istediğinizde kafanızda oluşan soru işaretlerini de bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü İnci Davetiye çoğu konuda olduğu gibi bu konuda da size olabilecek en iyi ve en konforlu şekilde hizmet sunmaya odaklıdır. Ödemeleriniz sırasında kişisel bilgileriniz gibi kart bilgileriniz de gizli tutulmakta ve bunları yalnız siz görebilmektesiniz.

Ayrıyeten, ürünleriniz hızlı bir şekilde teslim edilmek için seri şekilde kargoya verilmektedir. Teslimat için de bir ücret eklenmemektedir. Yani kargo işleminiz bedavadadır ve ülkenin her yerine ürünleriniz sıkıntısız bir şekilde teslim edilmektedir. Hem yut içi hem de yurt dışı faaliyetlerinde bulunan firmanın da önceliği her daim müşteri memnuniyetidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER