Kripto paranızı nakde çevirmek artık çok kolay: NakitCoins

Kripto paranızı nakde çevirmek artık çok kolay: NakitCoins

Kripto paranızı nakde çevirmek artık çok kolay: NakitCoins

Kripto paralar ve özellikle Bitcoin son yılların belki de en çok konuşulan finansal varlığı olmayı açık ara başardı. Bunun sebepleri arasında elbette getirmiş olduğu teknolojik yenilik olan blockchain sistemi olmakla birlikte özellikle son 2 yıldır Bitcoin’in kısa yoldan zenginleşme aracı olduğuna dair yoğun bir inanç söz konusuydu.

Ancak Bitcoin’de ve diğer kripto paralarda özellikle son günlerde yaşanan yoğun değer kayıplarının ardından pek çok yatırımcının hızlıca Bitcoin ve ellerindeki kripto paraları bozdurmak istedikleri görülmektedir.

Kripto paraların kullanıcılarına sunmuş olduğu kolaylık onların sanal varlıklar olması ve kolayca işlem yapılabilmesi. Ancak sanal varlıklar olmaları nedeniyle nakde çevrilmeleri süre alıyor.

Halihazırda bir kripto para satın almak ya da elinizdeki varlığı satmak isterseniz bir kripto para borsasına ve ondan başka bir de bankaya ihtiyaç duyacaksınız. Yani en az iki aracı kurum ile çalışmak ve dolayısıyla iki komisyon giderine katlanmak zorundasınız.

İki aracı olmadan kripto parayı nakde çevirmek

İşte mevcut kripto para satın alma ya da satışını yapma düzenini kökten değiştiren yeni bir kripto para uygulaması olan NakitCoins tam da bu noktada kolay kripto para dönüşümü sağlıyor. Zira kripto para alım satımını kolaylaştıran NakitCoins, kripto paralar için alım satım yapılmasına aracılık eden ofislere sahip. Yani NakitCoins’ten tıpkı dolar ya da avro satın alır gibi kripto para satın alabilir ya da elinizdeki kripto paraları satabilirsiniz.

NakitCoins’in halihazırda Türkiye’de 3 şubesi bulunuyor. Bu şubeler; 2 tanesi İstanbul’da ve 1 tanesi de Ankara’da olacak şekilde konumlandırılmış.

NakitCoins’ten alım satım firmanın kendi uygulaması üzerinden kolayca yapılıyor.

NakitCoins’i kullanarak yapılan kripto para alım satım işlemleri firmanın sadece bu işlem için geliştirmiş olduğu alım satım uygulaması üzerinden kolayca yapılabiliyor. Sizin tek yapmanız gereken NakitCoins kripto borsa uygulamasını indirmek ve uygulamanın yönlendirmelerini dikkate alarak NakitCoins cüzdanınızdan ne kadar kripto para satacağınızı ya da cüzdanınıza ne kadar kripto para alacağınıza yönelik talimatları bildirmek. Bunları yaptıktan sonra gittiğiniz NakitCoins bürosundan anında güncel kurdan bozdurduğunuz miktarı hangi dövizde isterseniz kolayca alabilirsiniz. Yani kısacası kripto parayı nakde çevirmenin NakitCoins kadar hızlı hiçbir yolu yok.

Emin olun! Kripto para alım satımı için NakitCoins’i tercih etmek için pek çok nedeniniz var.

Her şeyden önce NakitCoins ile yapacağınız işlemler hızlı, güvenilir hizmetle ve kullanım kolaylığı ile sağlanır.

Ayrıca NakitCoins’in Türkiye’nin dört bir yanında sunmuş olduğu çözüm ortaklığı sistemi ile NakitCoins anlaşmalı bir döviz bürosu ya da kuyumcudan da tıpkı bir NakitCoins şubesi gibi kolayca işlem yapılabiliyor.

Tanımadığınız iki farklı aracıya komisyon vermek yerine karşınıza bir muhatap bulabileceğiniz daha güvenilir ve kurumsal NakitCoins ile kripto para alım satımı yapmanın keyfini yaşayın. Üstelik hız açısından da bütün kripto para borsaları ile karşılaştırıldığında en iyisi olduğunu söyleyebiliriz.

NakitCoins ile en hızlı şekilde kripto para alım satımı yapmanın keyfini çıkarın. Kripto paralarınız çok daha hızlı şekilde nakde dönüşsün.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER