Kozalak Macunu Sitemizde Sizlerle!

Kozalak Macunu Sitemizde Sizlerle!

Kozalak Macunu Sitemizde Sizlerle!

Bugün bu ürün için sipariş verdiğinizde en geç iki iş günü sonunda kapınızda orijinal ürününüzü teslim almak istiyorsanız resmi satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  Sitemizde alış veriş adımları oldukça pratik bir şekilde hazırlanmıştır. Kısa sürede ve sadece gerekli bilgileri girerek bir ürün talep formu hazırlayabilirsiniz. Sonunda doğru ve eksiksiz bilgiler girdiğinize emin olarak sipariş ver butonunu tıklayabilirsiniz. Kargo için seçeceğiniz firma ile gönderim sağlanmaktadır. Kapınıza kadar gelen paketinizde istediğiniz sayıda hologram etiketli orijinal ürün bulunmaktadır. Paketi ilk açan siz olursunuz. Ödemenizi de yaptıktan sonra ürününüzü alıp istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kargom Nerede?

Resmi satış sitemizden ürün talep ettiğinizde sipariş formunuzda kargo şirketi seçme şansınız da vardır. Böylece siparişiniz size özel olarak hazırlanmaktadır. İhtiyacınız olan sayıda orijinal ürününüz paketlendikten sonra Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargo ile alıcısına ulaştırılmaktadır. Kargo hareketleri için kargom nerede uygulamalarını kullanabileceğiniz gibi sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Ödeme Yaparken

Sitemizde ödeme yapabileceğiniz pek çok seçeneği bulabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi daha çok <a href="https://www.kozalakmacunu.site/" title="kozalak macunu">kozalak macunu</a>tercih edilen seçenektir. Çünkü bazı kullanıcılar ürün paketini gördükten sonra satın alım yapmak istemektedir. Kargo görevlisi kapınızda teslimat yaparken ister nakit para isterseniz de kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İnterneti ödeme için de kullanabilirsiniz. Buna online ödeme denmektedir. İnternet bankacılığı ile EFT ve havale de yapabilirsiniz.

Kullanım Önerisi ve İçindekiler

Kozalak özü, zencefil, meyan kökü gibi bitkisel bileşenler ile bir araya getirilen ürün bitkisel ürünler arasında bulunur. Özellikle bilinçli tüketicilerin tercih ettiği ürün ilaç değildir. Beklenemeyen bir etki ile karşılaşırsanız derhal kullanımı bırakınız. Önerilen dozda ve zamanda kullanabilirsiniz. Rutubetsiz ve direkt güneş ışığından uzakta muhafaza edebilirsiniz.

İndirimli Fiyatlar

İndirimli fiyat listemize göre 1 adet Kozalak Macunu 79 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 adet Kozalak Macunu 139 tl + 10 tl kargo ücreti, 4 kutu Kozalak Macunu 199 tl + ücretsiz kargo, 6 adet Kozalak Macunu 249 tl + ücretsiz kargodur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk