Kontrast ilgi Yaratır

Kontrast ilgi Yaratır

Kontrast ilgi Yaratır

Kış bahçede sessiz bir zamandır. Birçok bitki, ılık bahar günleri onları uyandırmaya çağırana kadar uyukluyor. Bu arada, bahçeniz de oyalanan gri gökyüzü gibi bir tür ho-hum olabilir. Buraya ve oraya renk eklemek bahçenizi ve muhtemelen ruhlarınızı da aydınlatabilir. Size bazı harika kış bahçesi fikirleri göstereceğim.

Yeni bir kış bahçesi planlarken veya halihazırda sahip olduklarınıza ekleme yaparken aklınızda bulundurmanız gereken bir şey var. Mümkün olan her yerde kontrast eklemek istersiniz - özellikle karlı beyaz veya gri gökyüzü fonunda. Yeşil gittiğinde yerine başka renkler ekleyin. Kırmızı dallar veya meyveler ve sarı çiçekler veya kuru otlar öne çıkıyor. Bazı bitkilerin, kışın yapraklar düştükten sonra kalan meyveleri vardır. Meyveler sadece renk katmaz, bazıları kuşları da besleyebilir.

İlgili Yazılar:

Kış bahçesi fiyatları

En İyi İki Aşamalı Kar Üfleyiciler

Kışın çiçekler

Bir kış bahçesi manzarasında en çok eksik olan şey güzel çiçeklerdir. Artık çiçek alabileceğinizi bilmek sizi şaşırtabilir. Biraz soğuğa ve kara dayanabilen bazı erken çiçek açan ampuller, ağaçlar ve çalılar vardır. Bahçenize neler ekleyebileceğinize bir göz atalım. İşte gri günleri aydınlatmak için garantili altı kombinasyon - hemen hemen her avlu için bir şey var.

YORUM EKLE
YORUMLAR
3
3 - 3 yıl Önce

SIRADAKİ HABER