Konstantinos Mitroglou 1,5 Yıllığına Kiralandı

Galatasaray’da beklenen forvet transferleri ardında adına gelişti. Son olarak Göztepe maçının ardından tecrübeli isim Fatih Terim’in yapmış olduğu açıklamalar transfer sürecinin önemli bir gelişme kaydetmesine neden oldu. Özellikle de istenilen golcülerin bir an önce bitirilmesi konusunda verilen direktiler karşılığını buldu. Taraftarların büyük merakla beklediği isimlerde İstanbul’a ayak bastı. Sağlık kontrollerinin ardından kendilerini sarı kırmızılı renklere bağlayan kontratlara imzayı attılar. Şimdi ise http://turkbetgiris.com/ ayrıcalıkları ile maç keyfini yaşamak kaldı. Taraftarın yeni isimlerin performansını yakından takip ettiğini söyleyebiliriz. Alınacak olan her sonuç büyük önem taşıyor.

Konstantinos Mitroglou 1,5 Yıllığına Kiralandı

Galatasaray’da beklenen forvet transferleri ardında adına gelişti. Son olarak Göztepe maçının ardından tecrübeli isim Fatih Terim’in yapmış olduğu açıklamalar transfer sürecinin önemli bir gelişme kaydetmesine neden oldu. Özellikle de istenilen golcülerin bir an önce bitirilmesi konusunda verilen direktiler karşılığını buldu. Taraftarların büyük merakla beklediği isimlerde İstanbul’a ayak bastı. Sağlık kontrollerinin ardından kendilerini sarı kırmızılı renklere bağlayan kontratlara imzayı attılar. Şimdi ise //turkbetgiris.com/ ayrıcalıkları ile maç keyfini yaşamak kaldı. Taraftarın yeni isimlerin performansını yakından takip ettiğini söyleyebiliriz. Alınacak olan her sonuç büyük önem taşıyor.

Komşu Ülkeden Bir Takviye Daha

Geçtiğimiz yıl Galatasaray yine komşu ülkeden çok önemli bir kanat transferinde bulunurken, bir golcü isimle komşuyu adeta mesken tuttu. Yapılan anlaşmaların takıma nasıl bir katkı sağlayacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Yapılan çalışmaların çok önemli olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. İlginizi çekecek olan maç heyecanına //xn--trkbet-3ya.net/ ile sahip olacaksınız. Ekranlara gelecek olan maçlarda oyuncuların kaç gol atacağı da merak edilenler arasında yer alıyor. Takımın sezon sonu şampiyonluk ipini göğüslemesinde oldukça önemli olacaklarını söylemek mümkün. Herhangi bir bonservis bedelinin ödenmemiş olması da kulübün kasasını rahatlatan bir durum olarak göze çarptı.

Yeni Transferler Takımla Çalışmalara Başlayacak

Sağlık kontrolleri ve sözleşmelerin ardından bu isimler antrenmana çıkmaya başlayacak. Yapılan anlaşmanın ardından oyuncuların takıma ne kadarlık bir süre içinde uyum göstereceği de merak ediliyor. Alınacak olan sonuçlara doğrudan katkı sağlaması beklenen isimlerin göstereceği performansta merak ediliyor. İzleyenleri ayrıcalıklı kılacak olan imkânlar kaçmaz. Beklentilerinizi karşılayacak olan heyecana hemen şimdi ortak olabilirsiniz. //turkbetyeniadres.com futbol şöleninin en güzel takip edildiği adreslerin başında gelmeye devam ediyor. Böylesi ayrıcalıklar kaçmaz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER