Kişisel Gelişimde Doğru Adres

Yılların verdiği tecrübeden esinlenerek kendini geliştirmek isteyenlerin bulabileceği en güzel imkanlarla www.giotto.com.tr site içinde sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Kişisel Gelişimde Doğru Adres
Yılların verdiği tecrübeden esinlenerek kendini geliştirmek isteyenlerin bulabileceği en güzel imkanlarla www.giotto.com.tr site içinde sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Varoluşumuzun üzerinden yıllar geçmesine rağmen kurulduğumuz günkü heyecanı ve verdiğimiz hizmetin mutluluğunu koruyoruz.

Sürekli araştıran öğrenmeye meyilli insanların önündeki zorlukları aşamalarında yardımcı oluyor ve sahip oldukları yetenekleri gittikleri yolda ortaya çıkarmalarını sağlıyoruz. Kendimize yüklediğimiz sorumluluk bize emanet edilmiş olan mimari anlamdaki gençlerimize elimizden geldiğinin en iyisi kadar yardımcı olarak onları ileriye taşımaktır.

Sitemizde bulunan resim kursu sayesinde gençlerimizin kalem tutma yeteneklerini geliştirerek onların ileride başarılı bir ressam olmaları için her türlü sorumluluğu alarak yerine getiriyoruz. Bu şekilde güzel sanatlara hazırlık anlamında gençlerimizin yanında olup onların başarı yakalamalarında pay sahibi olmanın mutluluğunu en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Kurslarındaki Öğrencilerimize Yönelik Sorumluluklarımız

​​​​​​İlk olarak kursa katılım gerçekleştiren öğrencilerimizin hedeflerine yönelmelerinin de yardımcı olmaktır. Öğrencilerimize uygun şekillerde yol göstermek ve onları doğru hedefe gitmelerini sağlıyoruz. Ders dışı yönlendirmeler ile onların aldığı eğitimlerden sıkılmalarını önlüyoruz.

Sitemizde Yer Alan Kurslar

Sitemizde yer alan 4 farklı güzel sanatlar kursu bulunmaktadır. Bütün kurslarımıza müthiş bir özveri ve özen ile gençlerimize sunuyoruz. Gençlerimizin sahip olduğu yeteneklerin farkına vararak onları gitmeleri gereken hedefi seçmelerinde büyük rol oynamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Resim kursu, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Eğitim Fakültesi Hazırlık Kursu, Hobi Kursları ve Çocuk Hobi Atölyesi ile ilgili kurslar bünyemizde yer alan kurslardır.

https://www.giotto.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER