Kısaca Yasin Yolat

Kısaca Yasin Yolat

Kısaca Yasin Yolat

Yasin Yolat  :Yolat Grup Ortaköy’de Yükseliyor

Son yıllarda Irak’ta yapmış olduğu gizli anlaşmalarla gündeme gelmeyi başaran başarılı Türk iş adamı Yasin Yolat, sahibi olduğu Yolat Holding bünyesinde birçok sektörde hizmetlerini sürdürüyor. Başta inşaat ve ayakkabı sektörü olmak üzere kafe ve e-ticaret alanında da yatırımlarını giderek artıran Yolat grubu Irak’ta yapmış olduğu gizli anlaşmalar ile şirketin hızlı yükselişine zemin hazırlıyor.

Genç iş adamı başarısının önüne engeller koymaya çalışan ve hızlı yükselişinin önünü kesmek isteyen rakipleri hakkında oldukça çarpıcı açıklamalar yapmaktan da çekinmiyor. Yasin Yolat yakın zamanda yapmış olduğu bir paylaşımında şu sözlere yer vermişti; “kurtlarla karşılaşmamış her köpek kendini asi sanar”. Bu açıklamalar ile kimi hedef gösterdiğinden henüz emin olamadığımız iş adamının başarılı çalışmalarından bazılarına göz atmak istiyoruz.

Yolat Grup Ortaköy’de Yükseliyor

Yolat Holding imzası ile hayata geçirilen Ortaköy Konakları, modern şehrin mimarı dokusundan esinlenilerek yepyeni bir konseptle karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Modern yaşamın, çağımızın teknolojilerinin bir arada kullanılarak tasarlandığı Ortaköy Konakları teknolojik, huzurlu ve güvenli bir aile ortamını sizlere sunuyor. Hiçbir şeyi kaçırmamanız ve hayatınızın keyfini sürmeniz için Tramvay ve TEM yoluna çok yakın bir mesafede Ortaköy’ün yeni yükselen yıldızı İstanbul’un birçok bölgesine kolay ulaşım imkânı tanıyor.

Yolat Grup bünyesinde hayata geçirilen proje kapsamında satışa sunulan konutlar son yıllarda İstanbul’un parlayan yıldızı Sultangazi ilçesine yatırım yapma imkânı sunuyor. Yatırımlarınızı değerlendirmek için ideal bir seçim imkânı sunan Yolat Grup, ailenizle birlikte harika bir bahçe eşliğinde günün tüm stresini atarak komşularınızla sohbet etme fırsatını içinde barındırıyor.

Rahat ve Şıklığın Adresi Yolat Spor

Yolat Grup bünyesinde hizmet sağlayan Yolat Spor markası, yurtdışında gerçekleştirmiş olduğu birçok anlaşma sayesinde kalite ve şıklığı bir arada sunan kaliteli & popüler markaların ürünlerinin ülkemize uygun fiyatlarla ithal edilmesini sağlıyor. Gençlerin son yıllarda vazgeçilmezi birçok ayakkabı modelinin yanı sıra gün içerisinde ayağınızın rahat bir şekilde nefes alabilmesi için özel olarak tasarlanmış ayakkabı modellerini popüler & güvenilir E-Ticaret sistemleri üzerinden satışa sunuyor.

Aradığınız Lezzetin Çok Daha Fazlası Yolat Gıda

2007 yılında Yasin Yolat’ın yöneticisi olduğu Yolat Holding bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan Yolat Gıda markası, benzersiz tarifleriyle her zaman en iyi lezzeti bizlere sunuyor. Hijyen ve Temizlik konusunda tüm bayilerini düzenli olarak denetleyen şirket, personellerinin tüm hijyen şartlarına uyup uymadığını kontrol ediyor.

13 yılı aşan geçmişiyle “Avrupa Unlu Mamülleri” hizmet verdiği tüm bölgelerde en sevilen marka olmayı başarıyor. Türkiye’nin en kaliteli un üreticilerinden temin edilen unlar özel bir makine ile usta ellerde yoğurularak hamur haline getiriliyor ve daha sonrasında sofralarımız ile buluşan eşsiz tarifler eşliğinde fırına veriliyor.

Kısaca Yasin Yolat

Yasin Yolat, 30 yılı aşan ticari tecrübesi ile Yolat Holding’in yönetici ve ortağı koltuğunda çalışmalarını sürdüren genç ve başarılı bir iş adamıdır. Başta inşaat sektörü olmak üzere birçok alanda hayata geçirmiş olduğu projelerinde yoğun bir ilgiye maruz kalan Yolat, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürüttüklerinin altını çiziyor. Yakın zamanda Irak’ta gerçekleştirmiş olduğu gizli anlaşmalar ile gündeme gelmeyi başaran iş adamı bu konu hakkında detayları şu anda paylaşamayacağını fakat tüketicilerinin yararına bazı ticari anlaşmalar gerçekleştirdiklerini belirtti.

Tüketicilere her zaman düşük fiyat etiketleriyle en iyi hizmeti sunmayı hedeflediklerini belirten iş adamı, Yolat Holding tarafından alınan bu kararlar nedeniyle birçok rakibinin tepki gösterdiğini ve başarılı yükselişinin önüne geçmeye çalıştığını belirtti. Yolat yaptığı açıklamada “kurtlarla karşılaşmamış her köpek kendini asi sanar.” şeklinde oldukça çarpıcı bir açıklamaya da yer verdi.

Web sitelerimdir

//www.yasinyolat.com/

https://www.yolatholding.com/

//yolatspor.com/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER