Kenan Karaman Artık İstanbul’da!

Kenan Karaman Artık İstanbul’da!

Kenan Karaman Artık İstanbul’da!

Beşiktaş geçtiğimiz günlerde de hala görüşme içerisinde olduğu Kenan Karaman ile 3 yıllık anlaşma sağlamıştır. Forvet oyuncu olan Kenan Karaman şimdi Beşiktaş da! Tecrübeli futbolcu ile anlaşmalar sırasında maaş ile ilgili sorunlarda çözüme kavuştuktan sonra Kenan Karaman’ın hafta içinde İstanbul’a geleceğini de belirtmişlerdir. Beklenen an geldi 27 yaşında genç forvet oyuncusu Kenan Karaman tam olarak şu anda İstanbul’da!

Kenan Karaman için süren uzun görüşmeler neticesinde kara kartal yeni başarılı bir oyuncuyu daha bünyesine kazanmayı başarmıştır. Aynı zamanda Beşiktaş son zamanlarda en iyi transferleri de gerçekleştirdiğini gözler önüne sermeye devam ediyor. Karaman ile sağlanan 3 yıllık anlaşma neticesinde profesyonel oyuncuyu Beşiktaş ekipleri havaalanından almışlardır. Kenan Karaman ardından ekipler tarafından Beşiktaş’ın tesisine götürüldü ve orada yeni takım arkadaşlarıyla tanıştırıldı. trbet

Kenan Son olarak Bundesliga 2 ekiplerinden Fortuna Düsseldorft’ta forma giymiştir. Profesyonel forvet oyuncusu şimdi başarılı anlaşmalar sonucunda artık tam anlamıyla Beşiktaş da yerini almayı başarmıştır. Böylece taraftarlar içinde de oldukça heyecanlı bir seçim olarak karşılarına çıkmıştır. Taraftarlar da Kenan Karaman’ın şu an da Beşiktaş da olduğu için oldukça memnun olduğunu da belirtmişlerdir. Başarılı görüşmeler sonucunda resmi olarak İstanbul’a gelmiş bulunmaktadır. Aynı zamanda gelir gelmez takımı ile tanışmaları gerçekleştirmiş ve bu doğrultuda ligi de tam anlamıyla tanımaya başlamıştır. İlerleyen sezonlarda da adını sıkça duyacağınızdan emin olabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER