Kasım ayında oyun konsolu satışları öne çıktı

Sabancı Holding iştiraklerinden, Türkiye'nin öncü Teknosayfa perakendecisi Teknosa, Kasım ayında gerçekleşen alışveriş şenliğinin verilerini açıkladı.

Kasım ayında oyun konsolu satışları öne çıktı

Sabancı Holding iştiraklerinden, Türkiye'nin öncü Teknosayfa perakendecisi Teknosa, Kasım ayında gerçekleşen alışveriş şenliğinin verilerini açıkladı. Teknosa'nın Kasım ayı verilerine göre tüketiciler Teknosayfa alışverişi tercihlerini daha çok uzaktan eğitim ve ev içi eğlence ürünlerinden yana kullandı. Kasım ayında geçen yıla göre en fazla satış artışı yaşanan ürünler oyun konsolu, notebook, tablet ve elektrikli süpürge oldu. Satışlardan en fazla payı da sırasıyla telekom, bilgi Teknosayfaleri – IT, tüketici elektroniği ve ev aletleri kategorileri aldı.

Geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre satışlarda yüzde 50'nin üzerinde büyüme kaydeden Teknosa, sepet tutarında ve ziyaretçi sayısında artış yaşanan bu dönemde online cirosunu da 3 kat artırdı. Online kanallarda en çok satan ürünler ise akıllı telefon, tablet, TV, notebook ve şarjlı süpürge oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk