Kara Kartal’ın Yeni Transferi Mehmet Topal İddialı Konuştu!

Kara Kartal’ın Yeni Transferi Mehmet Topal İddialı Konuştu!

Kara Kartal’ın Yeni Transferi Mehmet Topal İddialı Konuştu!

Kara Kartala henüz yeni transfer olmuş olan Mehmet Topal iddialı acıkmalarıyla dikkatleri üstüne çekti. Henüz 35 yaşında ön liberö şampiyon takımına gelerek “Buraya oturmaya gelmedim, şampiyon olmuş bir takıma ve şampiyon olmuş bir kadroya katıldım.” Sözleriyle oldukça ilgileri üstüne çekti. Beşiktaş kadrosunun içerisinde iddialı oyuncularında olduğunu belirterek Mehmet Topal da yerini almış bulunuyor. betlike

Şampiyon bir takıma geldiği için oldukça mutlu olduğunu belirten Mehmet Topal aynı zamanda başarılı işlere de imza atacağını belirtmiştir. Kendisi maçlar sırasında kulübede kalmamak için ve sürekli forma için elinden geleni yapacağını da belirtmiştir. Daha sonrasında yaptığı açıklamalarda Şampiyonluk için Beşiktasş’tayım demesiyle de taraftarları oldukça memnun etmiştir. Aynı zamanda Mehmet Topal Sergen Yalçın’ın zamanın da Bahçeşir de oynadığında teklif getirdiğini de söylemiştir. Ancak o zamanlarda Beşiktaş’a gelemediğini de belirtmiştir. Beşiktaş’a geldiği için oldukça mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu da belirtmeden geçmemiştir. Elinden geldiğince büyük hizmet vereceğini ve takımı için en iyi verimliliği göstereceğini de belirtmiştir.

Taraftar İçin Heyecanlı

Mehmet Topal aynı zamanda taraftarlar içinde oldukça harika sözlerde bulundu. Beşiktaş taraftarının Avrupa üzerinde de isim yapmış olduğunu belirtmiştir. Daha öncelerde Beşiktaş taraftarının karşısına hep rakip olarak çıktığını belirtmiş. Şimdi ise onların yanında oynayacağı için oldukça heyecanlı olduğunu da söylemeden etmiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER