Kagawa ve Ljajic Hakkında Karar Çıktı

Takıma çok büyük umutlarla katılan Kagawa ve Ljajic hakkında karar çıktı. Sezon sonu sözleşmeleri bitecek olan iki isim içinde yönetimde olumlu karar geldi. Özellikle de Kagawa hem performansı ile hem de karakteri ile taraftarın sevgilisi olmayı başardı. Ayrıca yönetimin gelecek planlaması içinde yer alan Kagawa, uzak doğu projeleri için önemli bir rol oynuyor. Bu nedenle oyuncu ve kulübü ile de anlaşılması halinde takımda tutulmak isteniyor. Elbette bunda takımın başına geçecek olan ismin görüşleri de etkili olacak. Futbol heyecanını Dinamobet ile farklı yaşayabilirsiniz.

Kagawa ve Ljajic Hakkında Karar Çıktı

Takıma çok büyük umutlarla katılan Kagawa ve Ljajic hakkında karar çıktı. Sezon sonu sözleşmeleri bitecek olan iki isim içinde yönetimde olumlu karar geldi. Özellikle de Kagawa hem performansı ile hem de karakteri ile taraftarın sevgilisi olmayı başardı. Ayrıca yönetimin gelecek planlaması içinde yer alan Kagawa, uzak doğu projeleri için önemli bir rol oynuyor. Bu nedenle oyuncu ve kulübü ile de anlaşılması halinde takımda tutulmak isteniyor. Elbette bunda takımın başına geçecek olan ismin görüşleri de etkili olacak. Futbol heyecanını Dinamobet link  ile farklı yaşayabilirsiniz.

Ljajic Takımda Kalmak İstiyor

Performansından memnun kalınan bir diğer isim ise Ljajic oldu. Oyuncunun da takımda kalmak istemesi nedeni ile sezon sonu gerekli adımların atılması planlanıyor. Şuan kiralık olarak forma giyen ismin geleceği sezon sonunda atılacak olan adımlara bağlı. Oyuncu hakkında Fikret Orman’ın kurmuş olduğu sözlerde dikkat çekici oldu. Başkan, “Biz de aynı görüşteyiz.
Ljajic’in bonservisini almayı düşünüyoruz. Ancak bu konuda yeni gelecek hocamızın da görüşü önemli. Yine de benim düşüncem, Ljajic’in kadroda kalmasından yana” ifadelerini kullandı. Keyif dolu bir futbol heyecanı için sizde şimdi tercihinizi Dinamobet adresinden yana yapabilirsiniz.

Gelecek Sezon Şampiyonluk Hedefleniyor

Üst üste alınan 2 şampiyonluğun ardından diğer 2 sezonu şampiyon olamadan tamamlayan Beşiktaş, gelecek sezon yeniden şampiyon olma hayali kuruyor. Çok ciddi bir hedef olarak bunu belirleyen yönetimin atılacak olan adımlarda da bu yönde kararlar vermesi bekleniyor. Süper lig yine büyük heyecana sahne olan anları beraberinde getirecek. Kıyasıya rekabeti kesintisiz biçimde takip etme fırsatı sizin için gelirken uzak kalmak istemeyeceksiniz. Her maç son derece çekişmeli bir hal alıyor.Dinamobet TV

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2020, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk