Kaan Gülten Kimdir?

Kaan Gülten Kimdir?

Kaan Gülten Kimdir?

Son zamanın merak edilen isimlerinden Kaan Gülten, oldukça başarılı bir girişimcidir. Başarısıyla her geçen gün kendinden bir defa daha bahsettiren Gülten, bu sektördeki kişilere oranla da oldukça gençtir. Özellikle insan ilişkilerindeki başarısı bu alanda sevilmesini sağlamıştır. Peki Kaan Gülten esasen kimdir? Kaç yaşındadır? Nerelidir?

Kaan Gülten Hakkındaki Detaylar

Kaan Gülten 1985 doğumludur ve Tokat ilinde dünyaya gelmiştir. Tüm yaşamı gözden geçirildiğinde geçmişten beri aslında oldukça başarılı olduğu görülmektedir. Okul hayatındaki başarısı sonrasında insan ilişkilerine de yansımıştır. Bunun yanında hem sözel hem sayısal zekasını da çok iyi bir şekilde kullanabilmektedir.

Kaan Gülten Girişimciliğe Nasıl Adım Attı?

Kaan Gülten geçmişten beri bir bilgisayar merakına sahiptir ve bu bilgisayar merakını da oldukça geliştirmiştir. Türkiye’ye yeni giren programlar, direkt olarak süzgecinden geçerek pratiğe dökülür. Bu alanda aldığı eğitimlerle eğitmenlik yaparak sesini duyurmayı başaran Kaan Gülten, birçok şirketin başvurduğu kişi haline gelmiştir. Eğitim tecrübeleri sayesinde büyük şirketler ekiplerinin bilgi alması için Kaan Gülten’den yardım istemektedir. Özellikle AutoCad gibi bir programın tüm inceliklerini bilmesi bu anlamda çalışmak isteyenlere büyük fırsat olmuştur.

Esasen Gülten, girişimcilik alanındaki başarısını bilgisayar tutkusuna borçludur. Bu tutku bu alandaki kariyerinin başlamasına öncülük etmiştir. Bu sayede ilk web girişim işini alarak Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. AutoCAD hocası web sitesi Gülten’in kurmuş olduğu girişimci bir web sitedir. Bu siteyi kurma amacında ise daha fazla kişiye ulaşma isteği yatmaktadır. Bu da ne kadar bilgi öğretmeyi sevdiğini gözler önüne seriyor. Bu amaçla çıktığı yolundan asla vazgeçmeyerek aynı mottoyla girişimini sürdürmeyi başarmıştır. Bu alana girişi elbette ki aldığı eğitimlerle bir “Hoca” olarak tanınmasıdır. Daha fazla kişiye ulaşmak adına girdiği bu mücadeleden Gülten, eli boş dönmemiştir. Türkiye’nin bu anlamda en iyi hocalarından biri olan ve bir şeylerin ilkini başarabilen hocamız, kısa sürede büyüyerek pek çok kişi tarafından tanınır hale gelmiştir.

Tüm bu bilgisayar alanındaki çalışmalarının ardından Gülten’in SEO alanına da girişmesi çok uzun sürmedi. SEO konusunda eğitim tecrübeleriyle harikalar yarattı. Bizler artık onu SEO Hocası olarak tanıyoruz.

SEO Hocası: Kaan Gülten

SEO denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Kaan Gülten, kendisini o kadar iyi yetiştirdi ki artık SEO konusunda herkes ona danışır oldu. Kısa sürede edindiği bilgileri ortaya çok iyi dökebildi. Artık herkes çevrilmiş kaynaklardaki bilgileri değil Gülten’in bilgilerini önemsiyor. Bu alanda yazmış olduğu kitapla da tüm gözler Gülten’e dikildi ve birçok rakip de ortaya çıktı. Bu alanda en fazla satışa sahip olan kitap, birçok kişinin başyapıtı olmayı başardı.

Kitabın içeriğine gelecek olursak içerik herkesin sık sorduğu sorulardan oluşuyor. Bu sorular Seo Hocası’na gelen e-maillerden alınmış sorulardır. Bunun yanında telefonla gelen sorular da ayrı bir şekilde not edilerek kitabın içerisinde bir kez daha hayat bulmuş. Bu kadar ilgi Gülten’i yeni bir şeyler üretme çabasına itti ve WebTures girişimci sitesi açıldı. Gülten, bundan sonraki çalışmalarına resmi bir kimlik ile devam etmiş oldu. Bu elbette ki bu alandaki güveni kazanması açısından önemliydi. WebTures ismi tamamen öznel bir şirket ismi olarak ortaya atılmış oldu. Bu şirketle çalışmalar daha fazla hız kazanmış oldu. Şirket 2011 yılında açıldı ve şuanda 10 milyon dolarlık bir şirkete dönüştü. Kurulduğunda ise sadece 1 kişiydi. Bu başarısını anlatan Gülten, iş bölümleri yaparak, kendi üzerindeki yükü yavaş yavaş azalttığını ifade etti. Sistem kurulduktan sonra temel sağlam olduğundan, çok hızlı bir gelişme gerçekleşti. Böylece e-ticaret ve kurumsal web siteleri gözü kapalı bir şekilde Kaan’a güvenmeye başladı. SEO ve pazarlama hususunda herkesin güvendiği isim Kaan Gülten işte bu şekilde başarıya ulaşmış oldu. Alanında özgün olmak kuşkusuz başarının anahtarı oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk