Jbl Go Nedir?

Jbl Go Nedir?

Jbl Go Nedir?

Jbl go taşınabilir bir bluetooth hoparlördür. Hepimizin kablolardan kurtulmak istediği günlerde JBL markası imdadımıza yetişmiş ve bu portatif hoparlörü piyasaya sunmuştur. JBL GO minimalist tasarımı, uyumlu şarj girişi ve uygun fiyatı ile gönülleri fetheden bir ürün olmuştur. JBL GO tam bir fiyat performans ürünü olarak tanımlanabilir.

Jbl Go'nun Teknik Özellikleri Nedir?

Jbl go 130 gram ağırlığında 68. 3 milimetre yüksekliğe, 82. 7 milimetre genişliğe ve 30. 8 milimetre derinliğe sahiptir. Bluetooth modeli 4. 1dir. 10 metrelik bir bluetooth mesafesi bulunmaktadır. Yani telefonunuzdan 10 metre uzağa kadar çalışmayı sürdürmektedir. 180 Hz - 20 kHz frekans aralığına sahiptir ve 80 dBlik bir hassasiyeti bulunmaktadır. Yaklaşık 1.5 saatte şarj olan ürün 5 saate kadar kullanım sağlar. Kutudan çıkan mini usb ile kolaylıkla şarj edilebilir. Şarj girişi mini usb uyumlu olduğundan bu kabloya ihtiyaç duymadan uyumlu olan farklı kablolar da kullanılabilir.

JBL GO Tasarımı Nasıldır?

Jbl go oldukça basit bir tasarıma sahiptir. Üzerinde 5 adet tuş bulunur. Bu tuşlar Açma Kapama, Bluetooth Eşleştirme, Ses Kısma ve Ses Açma ve Telefon Yanıtlama – Sonlandırma tuşlarıdır. Minimalist tasarımı kolay bir kullanım sağlar. Kullanım için öncelikle telefonla eşleştirilmesi gerekir. Telefonun ve Jbl Go’nun bluetoothu aynı anda açılarak eşleşme sağlanır ve kullanılır. JBL GO 2 yıllık bir garanti süresine sahiptir. https://www.desibela.com/jbl-go-bluetooth-hoparlor linkinden temin edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER