Jardim: Fenerbahçe İçin Ben Hazırım

Jardim: Fenerbahçe İçin Ben Hazırım


Fenerbahçe’de teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı büyük merak konusu olmuş durumda. Yaşanan son gelişmelerin ardından birçok isimle görüşmeler devam ediyor. Takımın başına hangi ismin geçeceği henüz merak konusu olurken, yeni arayışlarda hız kesmeden devam ediyor. Bir açıklama ise Jardim’den geldi. Tecrübeli hoca şartlarda anlaşılması durumunda takımın başına geçebileceğini söyledi. Bu anlamda oldukça önemli adımlardan biri atılmış oldu. Ancak başkan Ali Koç’un aklındaki isim ise bambaşka. Aynı zamanda Comolli tarafından yeni isimler araştırılmaya devam ediliyor. Yaşanan gelişmeleri an be an takip etmeye hazır olun.

Farklı İddialar Ortaya Atılıyor


Takımın başına kimin geçeceği netleşen kadar çeşitli spekülasyonlar ortaya atılmaya devam edilecek. Bu tip açıklamaların ardından yapılacaklar ise merak ediliyor. Taraftarın merakla beklediği isim kim olacak? Taraftarı dilinden düşürmediği ve sadece istediği tek isim var. Oda Ersun Yanal. Bu isimde karar kılınması halinde oldukça önemli bir iş olacak. Süperbetin yeni adres sayesinde ilk öğrenen olabilirsiniz. Takımın başına geçecek olan ismin yerli veya yabancı olacağı yönünde de birçok iddianın olduğunu hatırlatalım. Alınacak olan sonuçların büyük taşıdığını unutmayın. Etkileyici isimler arasından biri ile kısa süre içinde anlaşılması bekleniyor. Atılacak adımlar önemli olacak.

Yardımcı Antrenör Derbide Sahada


Son derece çekişmeli bir şekilde geçmesini beklediğimiz maçta yardımcı antrenörün saha kenarında neler yapabileceği merak ediliyor. Olukça zorlu anlara sahne olacak mücadeleleri kaçırmamalısınız. Kesintisiz şekilde birçok imkândan yararlanmaya hazır olun. Anlaşılacak olan ismi ilk önce duyacaksınız. Ayrıca takımda diğer konular üzerinde de önemli çalışmalar yapılmaya devam ediliyor. Sizlerde bu fırsatları kaçırmayın. Şimdi tümünü okuyabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk