İzmir Burun Estetiği Operasyonları

İzmir Burun Estetiği Operasyonları

İzmir Burun Estetiği Operasyonları

Prof Dr. Ufuk Bilkay İzmir de estetik cerrahi uzmanı olarak tam 20 yıllık bir deneyimle birlikte hizmet vermektedir. Vücut her birey için oldukça önemlidir. Önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle yapılan işlemler sonucunda hastaların memnun bir şekilde klinikten ayrılması oldukça önemlidir. Ayrıca burun estetiği alanında da hizmet veren klinik oldukça kendini geliştirmiştir.

İnsanın yüzüne bakıldığı zaman en çok dikkat çeken bölgelerden biri de burundur. İzmir burun estetiği alanında hizmet veren Prof. Dr. Ufuk Bilkay kendini en iyi şekilde geliştirmiş ve hastalarının surat tipine uygun hizmet sağlamaktadır. Özellikle de 17-18 yaş arasındaki gençler burun estetiği ameliyatını sıkça tercih etmektedir. Bu nedenle yapılacak olan ameliyat sonucunda nasıl bir görüntü elde edeceğinizi de doktorunuzla net bir şekilde konuşmanız gerekiyor. Beklentilerinizi netçe söylemelisiniz. Böylece beklentileriniz ne kadar karşılanacak önceden öğrenerek adım atmış olursunuz.

Burun Estetiğinde Risk Var Mı?

Burun estetiğinde de her ameliyatta olduğu gibi elbette risk vardır. Bu risk de ameliyat sonucunda kişinin beklediği gibi bir burun elde edememiş olmasıdır. Ancak bu durum ile karşılaşma yüzdesi %5-10 arası değişim gösterir. Aslında bu oran sanıldığı gibi yüksek bir oran değildir. Ancak bu durumu öncesinden halletmek için doktorunuza danışmanız oldukça önemlidir. Burnunuzun nasıl şekilde alacağını sonucunda nasıl gözükeceğini bunları net bir şekilde ameliyat öncesi öğrenerek hareket etmenizde fayda var.

Kaynak : estetik izmir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER