İstanbul’da Reklam Tabela Firmaları

İstanbul’da Reklam Tabela Firmaları

İstanbul’da Reklam Tabela Firmaları

Tabelanın Önemi

Firmanızın kurumsal kimliğini ilk sunduğunuz öge tabelanızdır. Tabelanızın büyüklüğü, tasarımı, duruşu ilk dikkat çeken yerdir. Tabelanızın tasarımı ve büyüklüğü insanlar tarafından daha çok ilgi görmenizi sağlayacaktır. Dolayısıyla firmanız, insanlar tarafından daha çok dikkat çekecektir.

Kurumsal kimliğinizi ve hizmetinizin kalitesini başlangıçta tabelanız ile sağlayabilir, böylelikle doğru tabela seçiminiz ile dışarıya doğru bir imaj verebilirsiniz. Firmanızın kimliği ve imajını yansıtacağınız ilk alan olan tabela doğru tasarlandığında insanları çekebilecek bir adım atmış olursunuz.

RedPen Tabela Çeşitleri

Tabelanızın görünümü düşündüğünüzden daha önemlidir. İyi görünümlü bir tabela ile iyi bir reklam da yapmış olursunuz. Bunların dışında tabelanıza koyacağınız logo tasarımı da önem arz eden diğer bir husustur. İlk reklam adımınız olan ve sürekli göz önünde olacak tabelanız için en uygun tercihte bulunmalısınız.

En çok tercih edilen ve bilinen tabela çeşitleri ise şunlardır:

  • Işıksız ve ışıklı tabelalar
  • Kutu harf tabela
  • Pleksi tabela
  • Kutu harf tabela
  • Totem tabela
  • Paslanmaz harf tabela
  • Kompozit tabela

Tabela her şeyden önce açık hava reklam sektöründe en çok kullanılan ve en önemli unsurlardandır. Uzun yıllar kullanılabilen tabelalar, firmanızın yani markanızın en önemli reklamını yapan mecralardan biridir. Akılda kalıcı olabilmek için her zaman görülebilecek olan tabelanız iyi bir reklam adına tasarlanmış olmalıdır. Böylelikle akılda kalıcılığı artacak ve hedef kitlenize ulaşmanız kolaylaşacaktır.

İstanbul’da Reklam Tabela Firmaları

İstanbul tabelacı ya da İstanbul reklam tabelacılığı yapan birçok firma bulunmakla beraber sizi bir adım daha öne taşıyabilecek tabelanızı tasarlayacak bir firma ile çalışmanız doğru olacaktır.

Birçok firma arasında sizlere kaliteli bir hizmet sunacak RedPen Reklam ile istediğiniz nitelikte ve kalitede tabelaya ulaşmanız mümkün. Firma, birçok tabela çeşidi ile hizmetine 2009’dan beri devam etmektedir. Uzun yıllara dayanan uzmanlıkları ve potansiyelleri ile en kaliteli malzemeler ile tabela üreten bu firma, verdiği hizmet ile İstanbul’da isminden söz ettiren firmalar arasındadır. Tasarım, üretim, montaj ve servis hizmetleri ile markanızı ve firmanızı akılda kalıcı kılacak bir tabela hazırlığını baştan sona en iyi şekilde gerçekleştirecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER