İstanbul Hazır Ofis Fırsatları

İstanbul Hazır Ofis Fırsatları

İstanbul Hazır Ofis Fırsatları

 

Yeni girişimciler ya da ofis ihtiyacı olan küçük ve orta ölçekli işletmeler için sıfırdan ofis kurmak oldukça zahmetli ve maliyetli bir iş. Doğru lokasyonu bulmak, kiralama formaliteleri ile uğraşmak, abonelik işlemleri ve daha pek çok zorluğu bulunan bu süreci atlamak için hazır ofis kullanmak iyi bir seçenek. Son yıllarda giderek daha popüler hale gelen sanal ofisler, ofis gereksiniminin en zahmetsiz ve düşük maliyetle karşılanabilmesine olanak tanıyor.

İlginizi Çekebilir: Kamara Hazır Ofis İmkanları

 

Hazır Ofis Nedir?

 

Bir ofis için gerekli olan her detay düşünülerek hazırlanan ve bu şekliyle ofis gereksinimi olan girişimcilere ya da firmalara sunulan ofisler, hazır ofis olarak tanımlanır. Hazır ofisleri tercih eden bireylerin, herhangi bir zahmete ya da ek maliyete katlanmaları gerekmez. Doğrudan bilgisayarlarını alarak bu ofislerde çalışmaya başlayabilirler. Genellikle İstanbul başta olmak üzere büyük kentlerin değerli lokasyonlarında yer alan hazır ofisler, verimli bir ofis ortamında çalışmak isteyenlerin ihtiyaç duyabileceği her türlü donanıma sahip.

İlginizi Çekebilir: Ofis Sandalyesi Seçimi Neden Önemli?

 

Hazır Ofis Avantajları

 

Hazır ofislerin giderek daha popüler hale gelmesinin temelinde, sağladığı avantajlar yer alıyor. Hazır ofis kullanımının avantajlarından bazılarını şu şekilde sıralayabilmek mümkün:

·     Hazır ofisler, zamandan tasarruf sağlar. Kiralamak için yeni bir ofis aramak, bu ofis için mobilya seçimi yapmak ve dekorunun tamamlanmasını beklemek, abonelik işlemleriyle uğraşmak, sözleşme ve diğer yasal yükümlülükleri yerine getirmek derken birkaç ay zaman kaybedilebilir. Hazır ofisler tüm bu süreçlerle muhatap olmadan, istenilen her anda ofise girip çalışabilmeye olanak tanır.

·     Hazır ofis kullanmak, girişimcilerin ofis maliyetlerini de minimum düzeye indirir. Ofis mobilyaları, kırtasiye malzemeleri, abonelik ücretleri, depozito ve emlakçı komisyonu gibi pek çok gider kalemi, hazır ofisler sayesinde ortadan kaldırılır. Ayrıca hazır ofislerin kira ücretlerine çoğu zaman elektrik, su ve internet faturaları da dahildir.

·     Hazır ofislerin aylık kiralanması gibi bir zorunluluk bulunmaz. Sürekli ofise ihtiyacı olmayan girişimciler için saatlik, günlük ya da haftalık kiralama seçenekleri de bulunur. Yani hazır ofisler için kullanıldığı kadar ücret ödenir.

·     Hazır ofisler çoğu zaman büyük kentlerin, prestijli noktalarında yer alır. Normal şartlarda yeni girişimcilerin ya da düşük sermayeli firmaların ofis açması oldukça zor olan bu bölgelerde, hazır ofisler sayesinde varlık gösterilebilir. Hazır ofis kullanımının bu yönü, aynı zamanda firmanın kartvizit değerini de artırır.

İlginizi Çekebilir: Hazır Ofis Çözümleri Neler?

 

İstanbul Hazır Ofisler

İstanbul’da hazır ofis ile girişimini büyütmek isteyenler için alternatifler oldukça fazla. Ancak prestijli lokasyonlarda daha uygun fiyatlı hazır ofisleri kiralayabilmek için, hangi firmanın tercih edileceğine iyi karar verilmesi gerekli. Kamara, bu noktada ismi anılması gereken firmalardan biri. 2010 yılından beri birbirinden değerli lokasyonlarda kendi öz malı olan binalarda sanal ofis hizmetleri sunan Kamara, güvenli hazır ofis arayanlar için oldukça ideal. İstiklal Caddesi, Altunizade, Bostancı, Altıntepe, Kadıköy, Levent, Şişli ve Ümraniye’de bulunan binalarında hazır ofis hizmeti veren Kamara’yı tercih ederek siz de kazançlı çıkacağınız bir sanal ofis kiralayabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER