İstanbul Antika Alan Yerler

İstanbul Antika Alan Yerler

İstanbul Antika Alan Yerler

İstanbul Antika Alan Yerler olarak bilinen bu firma istanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli okuyucularımızın eski ve antika eşyalarınızı değerinde satın alan köklü bir antika firmasıdır. Firma 1980 yılından bu yana İstanbul’da siz değerli okuyucularımıza hizmet vermektedir. Bu firmaya antika ürünlerinizi satmak için yapmanız gereken irtibat numaralarından onlara ulaşmak ve elinizde bulunan antika eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. İstanbul antika alan yerler firması sizleri antika ürünlerinizi inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermektedir. Verdiği fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde adresinize kadar gelerek antika eşyalarınızı söyledikleri fiyattan nakit olarak satın almaktadırlar.

İstanbul antika yerler adlı firmanın birçok ilçe de şubeleri bulunmaktadır. Bu şubeler Bakırköy, Ataköy, Florya, Yeşilköy, Maltepe, Kadıköy, Kartal, Fatih, Beylikdüzü, Şişli olmak üzere birçok ilçede antika üzerine hizmet vermektedirler. Ne tür antika ürünler satın aldıklarını alttaki başlıkta belirteceğiz.

İstanbul Antika Alanlar

İstanbul Antika Alanlar olarak bilinen firma Antika obje, antika mobilya, antika gümüş eşyalar, antika ve el dokuma halı ve kilimler, plak ve antika elektronik eşyalar olmak üzere birçok antika ve eski ürünlerinizi değerinde satın almaktadırlar. Hatta bu firma adresinize kadar gelerek elinizde bulunan antika eşyalarınızı satın almaktadırlar.

Firma yetkilileri yıllardır İstanbul halkına antika ve eski eşya üzerine hizmet vermektedir. Ana şubeleri İstanbul’un Bakırköy ilçesinde 500 metre karelik mağazaları ile siz değerli okuyucularımıza hizmet vermektedirler. Bir telefon kadar uzağınızdalar. Antika Eşyalarınıza satmadan önce mutlaka iletişime geçmeniz gereken bir firma.

Antika Satmak İstiyorum

Antika Satmak İstiyorum, Antika Eşyalarımı nereye satabilirim, Antika Eşya kimler alır, Antika eşyalarımı nasıl satabilirim diyorsanız artık kendi kendinize bu soruları sormanız gerek kalmadı. İmdadınıza İstanbul Antika Alan Yerler olarak EYT Antik yetişmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER