İşletmeler İçin Ekipmanlar

İşletmeler İçin Ekipmanlar

İşletmeler İçin Ekipmanlar

Farklı işletmelere birçok kısa çözüm üreten ekipman ve malzeme satışı yapan site, birçok farklı sektör içerisinde yer alan işletmeye bu anlamda hizmet sunuyor. Restoranlarda kullanılan sipariş tabaklarından, hijyen ürünlerine kadar bir işletmede gerekli olan tüm malzemeleri sunmayı başaran alışveriş sitesi, aynı zamanda Trabzon ve çevre illere kuryelik hizmetini de sunuyor.

İşletmelere Özel Fırsatlar

Kafe, otel, restoran, Z havlu  pastane gibi akla gelecek hemen hemen her tür işletme için binlerce çeşit ekipman zenginliğini sunan alışveriş sitesi; karton bardak, temizlik ve hijyen ürünleri, gıda kapları, farklı boyutlarda ve amaçlarda poşet seçenekleri, folyolar, hareketli havlu kağıtlar gibi binlerce farklı ürün seçeneğini tüm kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Oldukça uygun fiyatlar ve indirimli ürünler ile beraber birçok işletmenin tercihi olan site, bu özelliği sayesine her gün yüzlerce işletmeye hizmet veriyor.

Kuryelik Hizmeti

Başta Trabzon olmak üzere Trabzon merkezi ve merkez ilçesine haftanın her günü ücretsiz kuryelik hizmeti sunan alışveriş sitesi; aynı zamanda Akçaabat, Çarşıbaşı, Vakfıkebir, Beşikdüzü, Yomra, Arsin gibi diğer ilçelere de haftanın en az iki günü olmak üzere ücretsiz kurye hizmetine devam ediyor. Bununla birlikte Trabzon çevre illerinden olan Bayburt ve Gümüşhane'ye de haftanın bir günü olmak üzere ekipman desteği sağlayan site, bu illerde yer alan işletmelere de uygun fiyatlar ve ücretsiz kurye hizmeti ile satışlarını sağlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER