iPhone X Modelinin Altın (Gold) Renkli Seçeneği İlk Kez Görüntülendi

iPhone X Modelinin Altın (Gold) Renkli Seçeneği İlk Kez Görüntülendi

Apple'ın 10. yılına özel olarak geliştirip piyasaya sunduğu iPhone X modeli bilindiği üzere space grey ve silver renk seçenekleri ile satışa sunulmuştu. Mobil sızıntıları ile gündemde sık sık yer edinen Benjamin Geskin tarafından sosyal medya üzerinden paylaşılan bir görsele göre iPhone X modelinin altın renkli yeni bir modelinin üretimine başlandığı ortaya çıktı.

iPhone X modelinin altın renk seçeneğinin FCC başvurusunun ardından geçen 180 günün ardından bu modele ait ilk görseller gün yüzüne çıktı. Yayınlanan görsellere göre altın renkli iPhone X modelinin arka kısmı iPhone 8 modelinin altın renkli versiyonu ile birebir aynı.

Gold renkli iPhone X modelinde siyah cam panel cihazın ön kısmındaki yerini korumaya devam ederken paslanmaz çeliğin kullanıldığı yan kısım ise cihazın arka kısmı ile benzer olarak altın renginde görünüyor.Daha önce altın renkli iPhone modeli üretiminin bazı nedenlerden dolayı askıya alınmış olduğu iddia edilmişti. Yeni ortaya çıkan görsellere göre bu iddialar doğrulanır gibi olsa da bazı kaynaklara göre ise bu renk iPhone X'in yeni renk seçeneği olacak gibi.Daha önce kırmızı renkli iPhone 8 modellerini duyuran Apple'ın altın renkli iPhone X modelini duyurup duyurmayacağı henüz net değil ancak hiç değilse beklentiler bu rengin de kullanıcılara sunulacağı yönünde.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER