iOS için Speedtest Uygulaması Sil Baştan Yenilendi

iOS için Speedtest Uygulaması Sil Baştan Yenilendi
iOS için Speedtest uygulaması yeniden güncelleme alarak neredeyse tamamen değişti. Uygulamayı sil baştan değiştiren güncelleme ile kullanıma giren arayüze bakıldığında daha önce web, windows 10 gibi platformlarla hemen hemen aynı görünümün kullanıldığını görüyoruz.

Rafa kaldırılan arayüze göre daha gelişmiş bir yapı sunan Speedtest, modern bir tasarıma sahip olmuş. Parlak renk ve dokuların aksine sade bir arayüz kullanan uygulama böylece kolayca hız testine imkan veriyor.

Yenilenen Speedtest uygulamasının arayüzünde Hız testi, Sonuçlar ve Ayarlar olmak üzere üç farklı menü bulunuyor. Mbps ve MB/s arasında hızlı geçişler yapılabilirken hız göstergesi de 100Mbps'den 1Gbps değerlerine kadar değiştirilebiliyor.

Siyah zeminli yeni bir simgeye sahip olan uygulamanın hız testi sayfasında, ping değerinin yanı sıra paket kaybı görüntülenebiliyor. Bunun yanı sıra, test sonrasında internet servis sağlayacınıza puan verebiliyorsunuz.

iOS 9.0 ve üzeri sürümlerin kullanıldığı iPhone, iPad ve iPod Touch modelleri ile yenilenen Speedtest uygulamasına kolayca ulaşabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2017, 03:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER