İnstagram Profilinize Kim Baktı Hemen Öğrenin

İnstagram Profilinize Kim Baktı Hemen Öğrenin

Günümüzde akıllı cep telefonu kullanıp ta en bir sosyal medya hesabı kullanmayan kimse yoktur. Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesabı olanlar, kendilerine sürekli takipçi bulmaya ve daha fazla kişinin kendilerini takip etmesini isterler. Bunun için çeşitli çalışmalar yaparlar. Gün içerisinde de sürekli olarak İnstagram profilime kim baktı diye merak ederler. Ancak bazı gizli takipçileri göremezler. Stalkci uygulaması size bu konuda yardımcı oluyor ve sizi takipçiniz olmadan profilinizi inceleyenleri size gösteriyorlar. Stalkci uygulaması sayesinde fotoğraflarınızı kimlerin incelediğini, İnstagram profilime bakanlar kimler hepsini öğrenebiliyorsunuz.

Stalkci Kullanımı

Stalkci uygulamasını kullanabilmek için stalkci.com sitesine giriş yapmanız ve buradaki Twitter ile giriş yap bölümünden giriş yaptığınızda, hesabınız uygulamaya entegre olacak ve Twitter profilime bakanlar paylaşımlarınızı inceleyenleri ve gizli stalkerlerinizi size gösterecektir. Bu özelliğinden dolayı Stalkci uygulamasını tercih eden sosyal medya kullanıcı sayısı sürekli artmaktadır.

Kimler Baktı

Özellikle Instagram hesaplarını aktif olarak kullanan çok sayıda kullanıcı, profilime kim baktı diye merak etmekte ve bunları öğrenmenin yollarını aramaktadır. İnsanlar sosyal medya hesaplarını günlük paylaşım sitesinden daha çok e-pazarlama yeri olarak kullanmaya başlamıştır. Bunun için paylaşımlarının ve profillerinin kimler tarafında görüldüğünü bilmek önem taşımaktadır. Stalkci uygulaması tüm sosyal medya kullanıcılarına, profillerini son 24 saat içerisinde kimlerin takip ettiğini gösteriyor. Instagram kullanıcıları Stalkci uygulamasını günlük kullanarak, gizli takipçilerini daha net görebilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
meva akdagoglu
meva akdagoglu - 1 ay Önce

İnstegram profilime kim baktı

SIRADAKİ HABER