İnşaat Sektöründe Kullanılan Bakır Borular

İnşaat Sektöründe Kullanılan Bakır Borular

İnşaat Sektöründe Kullanılan Bakır Borular

Firma inşaat sektörü başta olmak üzere pek çok sektörde dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilen bakır boruların satışını yapıyor. Bakır borular inşaat sektöründe özellikle doğalgaz, su ve elektrik tesisatlarının kurulmasında kullanılıyor. Bu sayede tesisatlar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılıyor. Firma bakır boru satışını yabancı üretici firmalardan tedarik ettiği borular aracılığıyla yapıyor. Tanınan markalara ait olan ürünler sayesinde firma kısa süredir hizmet vermesine rağmen insanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Ayrıca firma borular dışında paslanmaz ürün satışını da yapıyor.

Bakır Boruların Çeşitleri

Firmanın tesisat yapımlarında kullanılması amacıyla sattığı bakır borular kullanıldıkları alanlara özel üretildikleri için farklı çeşitlerde ve kalınlıklarda oluyor. Firmanın bakır boruları split coil, lwc, boy ve vrc olarak çeşitlere ayrılıyor. Tesisatların kurulumu için borulara ihtiyaç duyanlar et kalınlığı, çap ya da boru türünü belirleyerek firmadan uygun fiyatlarla satın alıyorlar.

Paslanmaz Ürünlerin Çeşitleri

Firma sanayi, makine, otomotiv, mimari, matbaa, beyaz eşya, elektronik, gemi ve gıda sanayisinde ve sektörlerinde kullanılan paslanmaz ürünlerin satışını yapıyor. Bu ürünler arasında paslanmaz çelik, kare, boru, çubuk, rulo, altıköşe, profil, lama ve köşebent bulunuyor. Paslanmaz ürünlerin kullanıldığı sektörler ise ürün çeşitlerine bağlı olarak çeşitlilik gösteriyor. Ayrıca firma ürünleri arasında dekoratif renkli saclarda bulunuyor.

Firmanın Bakır ve Paslanmaz Ürünlerinin Fiyatları

Firma tedarik edilmesini sağladığı ürünlerin müşterilerine uygun fiyatlarla satılmasını amaçlıyor. Bunun içinde kurumsal firmalara yaptıkları alımlarda gerekli indirimleri yapıyor. Ürünlerin fiyatları türlerine, kalınlık, çap ve diğer özelliklerine göre belirleniyor. Firmanın bakır ya da paslanmaz ürünlerinden satın almak isteyenler iletişim bölümünden firmayla iletişime geçip bilgi alabiliyorlar. Bunun dışında İstanbul’daki tesisine giderek görüşme yapabiliyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER