İkinci El Araç Alırken Oto Ekspertiz ile Tuzaklardan Kurtulun

İkinci El Araç Alırken Oto Ekspertiz ile Tuzaklardan Kurtulun

Araç alırken özellikle de ikinci el olduğunda, ilgili araca ait kaza durumlarından, geçmişte yaşadığı çeşitli problemler, kullanıma bağlı sorunlar ya da çeşitli arızaları var mı diye merak edilebilmektedir. Bunlar her ne kadar satıcıya sorulsa bile tam olarak istenilmeyen bir cevap alınamaz. Ayrıca verilen cevaplar yanıltıcı olabileceği gibi tam olarak Da gerçeği yansıtmayabilir. Tüm bu risklere girmeden satın almak istediğiniz ikinci el araca ait her bir detayını getirin Kaynarca oto ekspertiz çalışmalarımız ile test edelim.

Testlerimiz Doğru Sonuçları Veren Son Teknolojiyi Barındıran Cihazlarla Yapılır?

Yapılan araç ekspertiz testlerin her biri son teknoloji test cihazları ile yapılmakta ve bilgisayar kontrolleri üzerinden sağlanmaktadır. Aynı zamanda bunun için özel geliştirilmiş yazılım sistemleri, var olan sorunların en iyi şekilde testi edilebilmesinde de büyük bir rol oynamaktadır. Bu sayede araç fullekspertiz hizmeti ile test edilerek, tüm sorunları, arızaları, değişimleri ya da diğer hususları Tuzla oto ekspertiz hizmeti ile ortaya çıkmaktadır.

Hangi Testler Uygulanıyor?

Müşterilerimize tamamen tarafsız bir hizmet anlayışımız üzerinden aracın her yönüyle incelendiği fullekspertiz hizmeti sunmaktayız. Araçlar Kaynarca araç ekspertiz ile, motorlarının durumu, boya ve kaportanın testleri, Beyin Testi ile Süspansiyon Testi, Lastik Derinlik Testi, Yanal Kayma ve Fren Testleri ile arıza testleri yapılarak, tüm elde edilen sonuçlar veriler ile size ulaştırılmaktadır. Bizi tanımak ve iletişim kurmak adına kaynarcaotoekspertiz.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER