Hukuk Alanında Mükemmel Hizmet

Hukuk Alanında Mükemmel Hizmet

Hukuk Alanında Mükemmel Hizmet

Hukuki alanda sunulan hizmetler kapsamında en önemli noktayı deneyim ve mevzuat bilgisi oluşturur. Hukuki konularda hizmet sağlayan hukuk büroları ve avukatlarda bu birikim ve deneyimleri oranında başarı sağlarlar. Tahancı Hukuk Bürosu ise Ankara merkezli kurulan ve Ankara avukat alanında hizmet sunan önemli bir büro olarak 2017 yılı Kasım ayından beridir faaliyet gösteriyor.

Güvenilir ve başarılı çalışma sistemi sayesinde, büro danışma hizmeti verdiği ve temsil ettiği kurum ve kişilere nitelikli hukuki destek sağlıyor. Kurucuları olan Av. Fatih Tahancı ve Av. Ayşe Tahancı alanlarında uzman olan hukukçular olarak yurt içi - yurt dışı hukuki konularda kendilerine başvuranlara hukuki yardım hizmeti veriyor

Faaliyet Alanları

Ankara merkezli faaliyet yürüten Tahancı Hukuk Bürosu, sahip olduğu etkin hukuki bilgi ve tecrübe ile;

  • Ceza Hukuku
  • Vergi Hukuku
  • İdare Hukuku,
  • Sigorta-Tazminat Hukuku

Alanlarında öncelikli olmak üzere her konuda hukuki hizmet sunuyor. Kendilerinden hizmet talep edenlere, çözüm ortakları vasıtasıyla hem tüm Türkiye'de hem de yurt dışında da hukuki destek sağlamaya devam ediyor.

Ceza Avukatlığı

Cezai nitelikteki tüm dosya ve davalarda, söz konusu büro üzerinden güvenli hizmet alma şansınız bulunuyor. Adli mercilerde ve duruşmalarda temsil, savunma hazırlama, dilekçe sunma, delil ibrazı, istinaf ve temyiz dilekçeleri gibi ceza hukuku alanına giren her türlü iş ve işlem noktasında en nitelikli hukuki desteği sağlayan Tahancı Hukuk Bürosu, Ankara ceza avukatı noktasında hemen akla gelen büro olmayı da başarıyor.

Uzmanlık Konuları

Tahancı Hukuk Bürosu, ceza hukuku alanındaki özel uzmanlığı yanında ayrıca spesifik olarak araç değeri kaybı noktasında yapılacak işlemlerde, isteklerde, başvurularda ve davalarda son derece uzman. Bu konuda dava şartı olan ön başvurudan dava aşamasına kadar tüm hukuki süreci eksiksiz takip eden büro ayrıca güvenlik soruşturmaları, adli sicil kaydı ve bu kayıtların sildirilmesi konularında da nitelikli destek sağlıyor.

Daima Güven

Tahancı Hukuk bürosu, sunduğu avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri kapsamında profesyonel çalışıyor. Bu şekilde temsil ettiği kurum ve kişilerin yasal hakları ve güvenceleri konusunda zaafa uğramasına engel olan büro, başarılı çalışmaları, mevzuat bilgisi ve Yüksek Mahkeme İçtihat ve uygulamaları konusundaki hakimiyeti ile de güven veriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER